Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 305
  • Návštěvy: 52/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Kolín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16009
Týden:
52
Dnes:
10
On-line:
1

Brankáři

David Cangár (21)

Klub:Český Brod
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:186321

Jiří Kiewak (20)

Klub:Český Brod
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:186329

Michal Vymazal (20)

Klub:Český Brod
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:186317

Záložníci

Tomáš Chábera (20)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186328

Michal Kohout (20)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186319

Matěj Lomič (19)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186327

Pavel Moucha (21)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186320

Matěj Naďo (19)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:198958

Filipo Ravizza (19)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186318

Dominik Rozumný (19)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186323

Karel Šíma (21)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186326

Filip Srnec (22)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186324

Matěj Srnec (18)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186330

Jan Svoboda (21)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:186325

Útočníci

Jakub Rezek (21)

Klub:Český Brod
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:186322

Realizační tým

Tomáš Liga (38)

Klub:Český Brod
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:76846

Karel Šíma (53)

Klub:Český Brod
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:186331

Zdeněk Šmejkal (60)

Klub:Český Brod
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:192833

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 5.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 9.místo statistiky
    soupiska zápasy 1.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 24.04. 00:00
Český Brod - Aritma Praha
B-Tým: Krajský přebor, Ne 09.05. 14:00
Český Brod - Tuchlovice
Žáci U-15: Krajský přebor B, So 24.04. 00:00
Jesenice - Český Brod
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, So 24.04. 00:00
Jesenice - Český Brod
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 26 22 3 1 125:20 69
2. 26 15 4 7 71:49 49
3. 26 13 8 5 67:30 47
4. 26 15 2 9 72:39 47
5. 26 14 3 9 62:41 45
6. 26 13 4 9 62:47 43
7. 26 13 4 9 52:54 43
8. 26 12 4 10 71:60 40
9. 26 11 3 12 68:63 36
10. 26 7 6 13 43:66 27
11. 26 8 3 15 43:76 27
12. 26 6 5 15 33:73 23
13. 26 4 0 22 21:94 12
14. 26 2 5 19 22:100 11

Nejčtenější ze sportu