Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 305
  • Návštěvy: 61/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Kolín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13921
Týden:
61
Dnes:
8
On-line:
1

Brankáři

Adam Ordelt (24)

Klub:Český Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:92992

Michal Polomský (38)

Klub:Český Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:61953

Jakub Šebesta (18)

Klub:Český Brod
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:225158

Obránci

Tomáš Hrdlička (38)

Klub:Český Brod
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20154

Vojtěch Marek (33)

Klub:Český Brod
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:24157

Aleš Moravec (30)

Klub:Český Brod
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91060

Jakub Skořepa (23)

Klub:Český Brod
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:92332

Marek Smola (45)

Klub:Český Brod
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20185

Záložníci

Jakub Hanzl (23)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100017

Libor Křelina (33)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91511

Jan Makovský (29)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:16227

Martin Medek (35)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:15643

Tomáš Michálek (29)

Klub:Suchdol
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:27655

Jan Moško (30)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:221383

Tomáš Slicho (23)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100015

Zdeněk Šmejkal (32)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32172

Jiří Suk (27)

Klub:Český Brod
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85392

Útočníci

David Fikejz (35)

Klub:Český Brod
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91059

Radek Skuhravý (23)

Klub:Český Brod
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:100029

Vojtěch Souček (22)

Klub:Meteor
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:173841

Realizační tým

Martin Sahula (29)

Klub:Český Brod
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:93734
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 31.10. 14:00
Nymburk: Český Brod - Most-Souš
B-Tým: Krajský přebor, Ne 01.11. 14:00
Český Brod - Dobrovice
C-Tým: III. třída, skupina B, So 31.10. 11:00
Český Brod - Břežany II
Dorost U-19: I. A třída skupina C, Ne 01.11. 10:00
Jestřabí Lhota - Český Brod
Žáci U-15: Krajský přebor B, So 31.10. 09:00
Benátky - Český Brod
Žáci U-13: Krajský přebor, sk. B, So 31.10. 10:40
Benátky - Český Brod
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 2 0 0 19:4 22
2. 10 6 0 1 2 16:13 20
3. 9 4 2 1 2 15:6 17
4. 8 3 3 2 0 18:10 17
5. 8 4 0 2 2 15:6 14
6. 7 4 1 0 2 16:11 14
7. 8 3 2 1 2 17:17 14
8. 8 3 2 0 3 7:13 13
9. 9 3 1 0 5 15:14 11
10. 9 3 0 2 4 9:9 11
11. 8 2 1 2 3 15:14 10
12. 8 3 0 1 4 14:21 10
13. 9 1 1 2 4 10:16 8
14. 8 2 1 0 5 11:21 8
15. 7 1 0 1 5 5:15 4
16. 8 1 0 1 6 13:25 4

Nejčtenější ze sportu