Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3039
  • Návštěvy: 356/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Vyškov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13707
Týden:
356
Dnes:
14
On-line:
1

Brankáři

Dominik Kunický (24)

Klub:Vyškov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:93375

Tadeáš Sova (23)

Klub:Vyškov
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91817

Štěpán Spurný (24)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:90499

Obránci

Mane Cvijović (29)

Klub:Vyškov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:219513

Franck Djaleu (24)

Klub:Vyškov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:224796

Jan Krejčí (30)

Klub:Vyškov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:88653

Radek Látal (23)

Klub:Vyškov
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:98207

Filip Smrčka (21)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:219624

Mohamed Tijani (23)

Klub:Slovan Liberec
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:221984

Záložníci

Lukáš Lahodný (25)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:83243

Marek Matocha (23)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100160

David Němeček (27)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73935

Ally Ng´anzi (20)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223813

Jiří Oulehla (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:99655

Daniel Přerovský (28)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:54901

Michael Sečkář (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:75706

Radek Smékal (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:174276

Dembakwis Yomba (24)

Klub:Vyškov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223066

Útočníci

Marco Arsič (30)

Klub:Vyškov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:223205

Ayissi (23)

Klub:Vyškov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:224891

Zaire Bartley (22)

Klub:Vyškov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:223067

John George (21)

Klub:Vyškov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:224797

Michal Klesa (37)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:20142

Realizační tým

Jan Trousil (44)

Klub:Vyškov
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:20095
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 14.02. 14:00
Sigma Olomouc - Vyškov
B-Tým: I.A třída skupina B, Ne 07.03. 14:30
Vyškov - Dubňany
Dorost U-19: Krajský přebor, So 06.03. 12:15
Vyškov - Kunštát
Dorost U-17: Krajský přebor, So 06.03. 14:30
Vyškov - Kunštát
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, Ne 14.03. 10:00
Vyškov - Znojmo
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, Ne 14.03. 12:00
Vyškov - Znojmo
Žáci U-13: MSL skupina jih, Ne 14.03. 14:15
Vyškov - Zbrojovka Brno
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 13.03. 14:15
Vyškov - Zbrojovka Brno
Starší žáci B: I. třída, skupina A, Ne 28.02. 09:00
Vyškov - FK Znojmo
Ml. žáci B: I. třída, skupina A, Ne 28.02. 10:45
Vyškov - FK Znojmo
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 6 5 0 23:6 23
2. 11 7 1 3 18:15 22
3. 10 6 3 1 21:11 21
4. 11 5 5 1 16:13 20
5. 11 6 1 4 39:17 19
6. 11 6 1 4 24:19 19
7. 11 5 3 3 14:11 18
8. 11 6 0 5 23:23 18
9. 11 4 4 3 17:16 16
10. 11 4 3 4 14:13 15
11. 11 3 6 2 15:17 15
12. 11 4 1 6 16:23 13
13. 11 3 3 5 17:25 12
14. 10 2 4 4 14:16 10
15. 11 2 4 5 14:19 10
16. 11 3 1 7 16:24 10
17. 11 2 1 8 11:25 7
18. 11 1 0 10 11:30 3

Nejčtenější ze sportu