Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2975
  • Návštěvy: 35/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Hodonín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
5578
Týden:
35
Dnes:
1
On-line:
1

Brankáři

Tomáš Dufek (24)

Klub:Vnorovy
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:100550

Zdeněk Rybka (37)

Klub:Vnorovy
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:139241

David Zubatý (40)

Klub:Vnorovy
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:100535

Záložníci

Luděk Bittner (29)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100546

Josef Bittner (26)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100542

Jan Grabec (22)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100545

Josef Herodes (41)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:215451

Roman Hlůšek (33)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100549

Pavel Janda (35)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100536

Libor Janulík (39)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:125899

Martin Ježek (25)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100544

Michal Kočiš (23)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100540

Marek Macháček (26)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100548

Jan Motyčka (35)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:139240

Jiří Motyčka (24)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100537

Josef Studnička (29)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:207049

Lukáš Svoboda (28)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:125898

Radim Vyskočil (22)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100541

Dominik Zachar (25)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100538

Filip Žák (21)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100539

Jan Zubalík (25)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:197366

Petr Zubalík (23)

Klub:Vnorovy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100547

Útočníci

Milan Tomeček (32)

Klub:Vnorovy
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:100543

Realizační tým

Miroslav Čajka (59)

Klub:Vnorovy
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:100551
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Okresní přebor, Ne 27.09. 15:30
Vnorovy - Dambořice
B-Tým: III. třída, skupina C, Ne 27.09. 10:00
Velká n.Veličkou - Vnorovy
Dorost U-19: Okresní přebor, Ne 27.09. 13:15
Vnorovy - Ch. Nová Ves
Žáci U-15: Okresní přebor, So 26.09. 15:30
KEN Veselí - Vnorovy
: Okresní přebor, So 26.09. 13:30
KEN Veselí - Vnorovy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 7 7 0 0 30:4 21
2. 7 5 1 1 13:7 16
3. 6 5 0 1 27:4 15
4. 7 4 1 2 32:19 13
5. 7 4 1 2 13:14 13
6. 7 3 2 2 23:15 11
7. 7 2 3 2 13:15 9
8. 7 3 0 4 13:18 9
9. 7 2 2 3 11:15 8
10. 7 1 4 2 8:14 7
11. 7 2 1 4 8:16 7
12. 7 1 1 5 6:24 4
13. 6 0 2 4 3:13 2
14. 7 0 0 7 9:31 0

Nejčtenější ze sportu