Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2749
  • Návštěvy: 136/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15407
Týden:
136
Dnes:
29
On-line:
1

Brankáři

Filip Leznar (21)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99798

Martin Šustr (30)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:48158

Jan Vítek (34)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:26204

Obránci

Michal Bednář (25)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99688

Záložníci

Takyi Amoh (28)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224952

Rudolf Čampa (37)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99773

Adrián Čermák (27)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:19187

Jakub Černín (21)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173516

Patrik Demeter (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:67646

Lamine Fall (28)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33656

Adam Fila (21)

Klub:Újezd u Brna
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:126181

Ladislav Hanuš (25)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73983

Jan Hladík (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:19277

Jan Hlavica (26)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73923

Michal Jeřábek (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:69202

Dominik Kříž (21)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:173717

Tomáš Machálek (30)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:24680

Jaroslav Málek (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:33887

Václav Minařík (23)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:89455

Michal Suchý (24)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:93461

Michal Zapletal (22)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:98930

Útočníci

Reteno (24)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:220757

Marek Vintr (23)

Klub:Zbrojovka Brno
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:89375

Martin Zikl (21)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:169842

Realizační tým

Miloslav Machálek (59)

Klub:Zbrojovka Brno
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:22770
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.12. 00:00
Líšeň - Jablonec
B-Tým: Jihomoravský přebor, St 28.10. 14:00
Sparta Brno - Líšeň
C-Tým: Městský přebor, So 31.10. 00:00
Loko. Brno - Líšeň
Dorost U-19: MSL - U19, So 31.10. 10:30
Líšeň - 1.SC Znojmo
Dorost U-17: MSL - U17, So 31.10. 12:45
Líšeň - 1.SC Znojmo
Dorost U-19 B: MSD skupina D, Ne 01.11. 10:00
Líšeň - Břeclav
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, Ne 01.11. 10:00
Havlíčkův Brod - Líšeň
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 31.10. 00:00
Prostějov - Líšeň
Starší žáci B: MP starší žáci, St 28.10. 10:00
Líšeň - Lelekovice
Dorost U-17 B: MSD skupina D, Ne 01.11. 12:15
Líšeň - Břeclav
Ženy: 2.liga žen, So 31.10. 00:00
Líšeň - ABC Braník
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, Ne 01.11. 12:00
Havlíčkův Brod - Líšeň
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 31.10. 00:00
Prostějov - Líšeň

Nejčtenější ze sportu