Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu
  • ID: 2749
  • Návštěvy: 211/1
  • Fans: 8
  • web >
  • Brno-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14247
Týden:
211
Dnes:
36
On-line:
1

Brankáři

František Koběrský (33)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:202744

Jiří Linger (47)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:16663

Tomáš Sedmidubský (36)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:28376

Jan Vích (32)

Klub:Líšeň
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:16880

Obránci

Mustafa Aldin (23)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:116365

Jiří Aujeský (28)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:28601

Marek Cendelín

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:16664

Lukáš Daněček (35)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:28372

Pavel Hebron (33)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:35014

Vojtěch Jeniš (30)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:28580

Štěpán Pelán (23)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:116368

Miroslav Rezner (32)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:28582

Martin Valkovič (35)

Klub:Líšeň
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:28361

Záložníci

Radek Bohuslav (27)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:67698

Filip Čermák (22)

Klub:Břeclav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:144312

Daniel Chlup (23)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:116369

Martin Daněček (30)

Klub:FK Podolí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:28592

Aliaksandr Drankou (22)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:202686

Martin Eichler (23)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:202423

Petr Gloza

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:28599

Bogdan Gorbach (24)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:116363

Jan Horyna (23)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:116364

Pavel Hudec (22)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:116371

Pavel Jahoda (30)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:28591

Daniel Juchelka (23)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:116366

Pavel Knap (34)

Klub:FK Podolí
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:28366

Ondřej Kolbaba (28)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:16668

Pavel Kovacz

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:16665

Tomáš Krejčíř (22)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:144311

Adam Lisický (27)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:202527

Ronaldo Manuel (22)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:116370

Marko Pavkeje (26)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:144310

Jan Pavlovič (32)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:28371

Martin Prosňanský (24)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:202620

David Snopek (25)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:202424

Roman Teplý (31)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:38243

Vejmělek

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:19566

Marek Walla (28)

Klub:Líšeň
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:55089

Útočníci

Patrik Bednář (25)

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:202422

Jan Čoupek (28)

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:58191

Pavel Dedič (24)

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:116367

Pavel Hajn

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:28596

Ľubomír Kubaský (35)

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:28391

Pavel Kúkol

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:19601

Lubomír Lazar (29)

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:28602

Jan Machka

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:19987

Gary Nguyen

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:67697

Onuščák

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:66527

Tomáš Polák (32)

Klub:Líšeň
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:16681

Realizační tým

Libor Sádlík (41)

Klub:Líšeň
Fce:Asistent
Tým:B-Tým
ID:26134

Ladislav Gogh

Klub:Líšeň
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:16666
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 26.08. 17:30
Lanžhot - Líšeň
B-Tým: Jihomoravský přebor, So 15.08. 17:00
Líšeň - Rousínov
C-Tým: Městský přebor, So 22.08. 17:00
Jundrov - Líšeň
Dorost U-19: MSL - U19, Ne 16.08. 10:30
Baník Ostrava - Líšeň
Dorost U-17: MSL - U17, So 15.08. 00:00
Baník Ostrava - Líšeň
Dorost U-19 B: MSD skupina D, So 15.08. 00:00
Bedřichov - Líšeň
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, So 15.08. 00:00
Líšeň - HFK Olomouc
Žáci U-13: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Líšeň - Havlíčkův Brod
Starší žáci B: MP starší žáci, So 22.08. 11:30
Medlánky - Líšeň
Dorost U-17 B: MSD skupina D, So 15.08. 00:00
Bedřichov - Líšeň
: MSD žen, skupina C, Ne 13.09. 15:30
FŠ Třebíč - Líšeň
Ženy: 2.liga žen, So 05.09. 00:00
Teplice - Líšeň
Žáci U-12 B: Mladší žáci sk. A, Ne 06.09. 09:00
Bystrc - Líšeň
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. D, So 15.08. 00:00
Líšeň - HFK Olomouc
Žáci U-12: MSL skupina jih, So 15.08. 10:00
Líšeň - Havlíčkův Brod
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 1 1 0 0 4:0 3
2. 1 1 0 0 4:0 3
3. 1 1 0 0 4:1 3
4. 1 1 0 0 3:0 3
5. 1 1 0 0 4:2 3
6. 1 1 0 0 3:2 3
7. 1 0 1 0 2:2 1
8. 1 0 1 0 2:2 1
9. 1 0 1 0 2:2 1
10. 1 0 1 0 2:2 1
11. 1 0 0 1 2:3 0
12. 1 0 0 1 2:4 0
13. 1 0 0 1 0:3 0
14. 1 0 0 1 1:4 0
15. 1 0 0 1 0:4 0
16. 1 0 0 1 0:4 0