Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2557
  • Návštěvy: 54/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Pelhřimov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9614
Týden:
54
Dnes:
9
On-line:
1

Brankáři

Miloslav Páša (28)

Klub:Humpolec
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:106398

Lukáš Podoba (21)

Klub:Humpolec
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:106389

Petr Růžička (21)

Klub:Humpolec
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:139040

Obránci

Tomáš Doležal (26)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:106397

Petr Fikar (26)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:182342

Aleš Horký (43)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:106399

Michal Kotlík (34)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:106390

Martin Pecha (31)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:124444

Michal Podoba (25)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:106391

Timotej Vrátný (24)

Klub:Humpolec
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:106392

Záložníci

Lukáš Bláha (32)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:106393

Imrich Brdečka (61)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:106400

Tomáš Brdečka (37)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:170108

Kamil Marousek (42)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:106395

Rudolf Nermut (32)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:124445

Vlastimil Savi (44)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:106401

Michael Šilpoch (27)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:106394

Ondřej Tomovič (27)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:124446

Luděk Vacata (22)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:106396

Útočníci

Šimon Eremka (28)

Klub:Humpolec
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:216006

Roman Smereka (31)

Klub:Humpolec
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:124447
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina D, So 24.10. 14:30
Havlíčkův Brod - Humpolec
B-Tým: I.A třída skupina A, So 07.11. 14:00
Kamenice n.L. - Humpolec
Dorost U-19: MSD skupina D, Ne 25.10. 10:00
Humpolec - Líšeň
Dorost U-17: MSD skupina D, Ne 25.10. 12:15
Humpolec - Líšeň
Žáci U-15: Krajský přebor, So 24.10. 10:45
Bedřichov - Humpolec
Žáci U-13: Krajský přebor, So 24.10. 09:00
Bedřichov - Humpolec
Žáci U-15 B: Okresní přebor, Ne 25.10. 10:00
Košetice - Humpolec
: OP dorost 7+1, So 24.10. 15:00
Lípa - Humpolec
C-Tým: III. třída, Ne 25.10. 14:30
Želiv - Humpolec
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 7 1 2 43:13 22
2. 10 6 3 1 34:15 21
3. 10 7 0 3 26:15 21
4. 10 6 1 3 31:29 19
5. 8 5 1 2 26:16 16
6. 10 4 3 3 19:18 15
7. 8 4 1 3 29:18 13
8. 10 3 2 5 15:15 11
9. 10 3 2 5 18:29 11
10. 9 2 4 3 15:29 10
11. 9 2 2 5 17:30 8
12. 9 2 1 6 14:25 7
13. 10 1 3 6 11:28 6
14. 9 1 2 6 13:31 5

Nejčtenější ze sportu