Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2557
  • Návštěvy: 89/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Pelhřimov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-17

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10115
Týden:
89
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Vojtěch Křepinský (19)

Klub:Humpolec
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:179985

Záložníci

Adam Böhm (18)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:210688

Rudolf Doležal (18)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:179991

Šimon Homola (18)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:179992

Milan Horák (19)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:179988

Vojtěch Jaroš (19)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:179987

Vít Kohout (20)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:180029

Patrik Koten (17)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:214343

Daniel Lacina (18)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:180030

Kryštof Melmuka (19)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:179989

Michal Mojžíš (18)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:214342

Vít Rázek (20)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:180050

Martin Urban (19)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:179990

Jakub Žáček (18)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:214344

Vojtěch Zach (19)

Klub:Humpolec
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:179986

Realizační tým

Libor Vaněček (54)

Klub:Humpolec
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-17
ID:179993

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 6.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 9.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   Žáci U-15 B soupiska zápasy 2.místo statistiky
    soupiska zápasy 3.místo statistiky
    soupiska zápasy 3.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina D, Ne 07.03. 10:15
Zbrojovka Brno - Humpolec
B-Tým: I.A třída skupina A, So 13.03. 14:30
Kamenice n.L. - Humpolec
Dorost U-19: MSD skupina D, Ne 07.03. 10:00
Svratka - Humpolec
Dorost U-17: MSD skupina D, Ne 07.03. 12:15
Svratka - Humpolec
Žáci U-15: Krajský přebor, So 13.03. 10:45
Humpolec - Pelhřimov
Žáci U-13: Krajský přebor, Ne 14.03. 09:00
Humpolec - Pelhřimov
: OP dorost 7+1, So 20.03. 15:00
Lípa - Humpolec
: Ml.žáci (5+1), sk. B, So 13.03. 13:30
Humpolec - Ledeč n.S.
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 8 0 1 34:12 24
2. 8 7 0 1 30:8 21
3. 8 6 1 1 28:11 19
4. 6 6 0 0 38:4 18
5. 8 4 2 2 22:16 14
6. 9 3 2 4 18:20 11
7. 8 3 1 4 19:22 10
8. 6 3 0 3 17:9 9
9. 7 2 1 4 11:22 7
10. 6 2 0 4 9:22 6
11. 8 2 0 6 12:26 6
12. 8 2 0 6 17:35 6
13. 7 1 0 6 7:31 3
14. 8 0 1 7 9:33 1

Nejčtenější ze sportu