Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 246
  • Návštěvy: 142/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Kladno  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
13703
Týden:
142
Dnes:
6
On-line:
1

Brankáři

Václav Kudrna (31)

Klub:Hostouň
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:22069

Filip Pettík (29)

Klub:Hostouň
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90737

Obránci

Ondřej Burant (31)

Klub:Hostouň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:28265

Jakub Hanuščík (24)

Klub:Hostouň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90805

Armin Krndžija (26)

Klub:Hostouň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90806

František Motlík (31)

Klub:Hostouň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:81954

Tomáš Tichý (38)

Klub:Hostouň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:81957

Marek Vašák (31)

Klub:Hostouň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:94026

David Viduna (24)

Klub:Hostouň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:81762

Tomáš Vlasatý (41)

Klub:Hostouň
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:68660

Záložníci

Jan Čurda (32)

Klub:Hostouň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:48365

Kryštof Dukát (21)

Klub:Hostouň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:219658

Jiří Kabele (33)

Klub:Hostouň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:37520

Lukáš Krupička (26)

Klub:Hostouň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90804

Tomáš Mach (23)

Klub:Libiš
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:94904

Tomáš Marek (39)

Klub:Hostouň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32500

Daniel Novák (27)

Klub:Hostouň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:38557

Valery Patarocha (24)

Klub:Hostouň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:221914

Michal Zachariáš (36)

Klub:Hostouň
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34737

Útočníci

Erik Gibilov (22)

Klub:Hostouň
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:213339

Štěpán Hájek (26)

Klub:Motorlet Praha
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:73486

Jaroslav Trnka (25)

Klub:Hostouň
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:88779

Realizační tým

Zdeněk Hašek (51)

Klub:Hostouň
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:55564

Martin Čurda (56)

Klub:Hostouň
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:90808
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 27.09. 10:30
Viktoria Plzeň - Hostouň
B-Tým: I.B třída skupina A, Ne 27.09. 16:30
Hostouň - SK Kladno
Dorost U-19: Krajský přebor U19, So 26.09. 10:15
Hostouň - Kutná Hora
Žáci U-15: Krajský přebor A, So 26.09. 10:15
Baník Švermov - Hostouň
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, So 26.09. 11:55
Baník Švermov - Hostouň
???: Okr. přebor 7+1, Ne 27.09. 10:15
Hostouň - Slatina
: Krajský přebor U17, So 26.09. 12:30
Hostouň - Kutná Hora
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 4 4 0 0 0 22:2 12
2. 5 3 0 2 0 11:4 11
3. 5 3 1 0 1 11:8 11
4. 5 3 0 0 2 11:7 9
5. 5 3 0 0 2 10:8 9
6. 5 3 0 0 2 10:10 9
7. 5 2 1 1 1 8:9 9
8. 5 2 0 0 3 11:8 6
9. 3 2 0 0 1 10:8 6
10. 4 1 1 0 2 4:7 5
11. 4 1 1 0 2 4:7 5
12. 4 1 0 1 2 10:10 4
13. 3 1 0 0 2 1:6 3
14. 5 1 0 0 4 7:13 3
15. 4 1 0 0 3 3:10 3
16. 4 0 0 0 4 0:16 0

Nejčtenější ze sportu