Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2442
  • Návštěvy: 116/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Ústí nad Orlicí  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11938
Týden:
116
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Jakub Krátký (35)

Klub:Ústí n.O.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91559

Jakub Truhlář (23)

Klub:Ústí n.O.
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91465

Obránci

Patrik Chleboun (29)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100080

Marek Coufal (33)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91460

Adam Jansa (25)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91638

Petr Jeníček (37)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:70582

Josef Strnad (24)

Klub:Ústí n.O.
Post:Obránce
Tým:
ID:94095

Záložníci

Petr Falta (30)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100078

Vojtěch Habrman (23)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99491

Matěj Krátký (21)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:185740

Patrik Langer (24)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91458

Michal Mareš (29)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:60623

Ronald Mufanzwaini (20)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224950

Adam Nágl (27)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:15850

Jan Nikodem (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:166154

Martin Opina (25)

Klub:Hodonín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90398

X X

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91200

Lukáš Smejkal (32)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91464

Zdeněk Vaňous (34)

Klub:Ústí n.O.
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:100079

Útočníci

Michal Kukla (29)

Klub:Ústí n.O.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:17612

Jan Souček (31)

Klub:Ústí n.O.
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91459

Realizační tým

Vladimír Chudý (43)

Klub:Ústí n.O.
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:100081
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina B, Pá 25.09. 16:00
Dukla Praha - Ústí n.O.
B-Tým: I.A třída, So 26.09. 10:15
Přelouč - Ústí n.O.
Dorost U-19: KP-U19, So 26.09. 12:45
Přelouč - Ústí n.O.
Žáci U-15: Krajský přebor, skupina A, So 26.09. 09:30
Pardubičky - Ústí n.O.
Žáci U-13: Krajský přebor, skupina A, So 26.09. 11:15
Pardubičky - Ústí n.O.
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 4 0 1 0 12:5 13
2. 5 4 0 0 1 13:10 12
3. 5 3 0 1 1 8:4 10
4. 5 3 0 1 1 10:8 10
5. 5 3 0 0 2 14:7 9
6. 5 3 0 0 2 10:9 9
7. 5 3 0 0 2 11:10 9
8. 5 2 1 0 2 8:5 8
9. 5 2 1 0 2 7:5 8
10. 5 2 1 0 2 5:7 8
11. 5 2 0 0 3 15:11 6
12. 5 2 0 0 3 7:11 6
13. 5 1 1 0 3 8:14 5
14. 5 1 0 1 3 3:6 4
15. 5 0 1 1 3 4:11 3
16. 5 0 0 0 5 1:13 0

Nejčtenější ze sportu