Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2360
  • Návštěvy: 153/1
  • Fans: 22
  • web >
  • Pardubice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16726
Týden:
153
Dnes:
13
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Horníček (18)

Klub:Pardubice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:224241

Štěpán Hrnčíř (23)

Klub:Pardubice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:93110

Daniel Javorski (19)

Klub:Pardubice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:176659

Nicolas Šmíd (22)

Klub:Pardubice
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:166153

Obránci

Filip Kopřiva (27)

Klub:Pardubice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:83224

Marek Řehák (23)

Klub:Pardubice
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:100083

Lukáš Vávra (22)

Klub:Trubín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:132599

Záložníci

Martin Barbarič (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:192213

X X

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:98230

Dominik Fejl (21)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:129804

Jiří Gašpar (23)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:100084

Miroslav Jirka (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:100086

Petr Kudrna (31)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:47395

Sanghyeok Lee (20)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:224803

Jan Nikodem (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:166154

Tobias Pitter (19)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:224984

Lukáš Zelenka (22)

Klub:Pardubice
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:195085

Útočníci

Jakub Jirásek (22)

Klub:Pardubice
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:194967

Realizační tým

Josef Košátko (69)

Klub:Pardubice
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:91456

Kamil Řezníček (46)

Klub:Pardubice
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:223080
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Pá 02.10. 19:00
1.FC Slovácko - Pardubice
B-Tým: ČFL - skupina B, Ne 04.10. 10:15
H. Králové - Pardubice
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Pá 02.10. 12:00
Opava - Pardubice
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Pá 02.10. 14:15
Opava - Pardubice
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, St 30.09. 11:00
Ústí n/L - Pardubice
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, St 30.09. 13:15
Ústí n/L - Pardubice
: Okr.přebor - Holicko, Čt 01.10. 16:00
Pardubice - Staré Hradiště
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:30
Pardubice - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:30
Pardubice - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina D, Ne 04.10. 10:00
Sparta Kolín - Pardubice
Žáci U-12: ČL skupina D, Ne 04.10. 10:00
Sparta Kolín - Pardubice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 6 5 0 1 0 15:5 16
2. 6 5 0 0 1 14:10 15
3. 6 4 0 1 1 10:4 13
4. 6 4 0 0 2 16:8 12
5. 6 4 0 0 2 12:9 12
6. 6 3 0 1 2 11:11 10
7. 6 3 0 0 3 11:12 9
8. 6 2 1 0 3 8:7 8
9. 6 2 1 0 3 8:8 8
10. 6 2 1 0 3 5:9 8
11. 6 2 1 0 3 11:15 8
12. 6 2 0 1 3 18:14 7
13. 6 2 0 1 3 4:6 7
14. 6 2 0 0 4 7:12 6
15. 6 0 2 1 3 7:14 5
16. 6 0 0 0 6 1:14 0

Nejčtenější ze sportu