Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 231
  • Návštěvy: 135/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Beroun  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
11978
Týden:
135
Dnes:
17
On-line:
1

Brankáři

David Hejcman (29)

Klub:Hořovice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90751

Filip Hosnedl (21)

Klub:ČLU Beroun
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:169065

Pavel Šebek (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:94056

Obránci

Martin Krčma (31)

Klub:ČLU Beroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90741

David Počta (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90738

Ladislav Rylich (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99858

Záložníci

Michal Duchoň (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90749

Lukáš Fejtek (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99857

Roman Grajcar (48)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23564

Tomáš Ježek (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:90745

Lukáš Kasl (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99860

Tomáš Kraus (23)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99859

Luděk Marek (36)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:132509

Lukáš Sklenář (31)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:220629

Ondřej Slabý (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90748

Jan Šmíd (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169064

David Soukup (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90742

Martin Štrougal (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91651

Petr Vopěnka (31)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90747

Útočníci

Marek Horel (43)

Klub:ČLU Beroun
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90746

Jakub Krůta (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:92996

Realizační tým

Jiří Krbeček (56)

Klub:ČLU Beroun
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:92397

Martin Pech (51)

Klub:ČLU Beroun
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:222292
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, So 26.09. 15:30
Mýto - ČLU Beroun
B-Tým: Okresní přebor, Ne 20.09. 16:30
ČLU Beroun - Nový Jáchymov
Dorost U-19: ČD skupina C, Ne 20.09. 10:00
ABC Braník - ČLU Beroun
Dorost U-17: ČD skupina C , Ne 20.09. 12:15
ABC Braník - ČLU Beroun
Žáci U-15: Krajský přebor A, So 26.09. 10:15
ČLU Beroun - Slaný
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, So 26.09. 11:55
ČLU Beroun - Slaný
Žáci U-13 B: Okresní přebor - skupina A , St 23.09. 17:30
ČLU Beroun - Tetín
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 4 0 1 0 12:2 13
2. 4 4 0 0 0 20:2 12
3.
 Lom
5 3 1 0 1 10:5 11
4. 5 3 1 0 1 13:9 11
5. 5 3 0 1 1 15:10 10
6. 5 3 0 1 1 11:7 10
7. 5 3 0 0 2 11:14 9
8. 5 2 0 2 1 16:10 8
9. 5 1 2 0 2 11:10 7
10. 5 1 1 1 2 4:7 6
11. 5 2 0 0 3 5:16 6
12. 5 0 2 0 3 5:11 4
13. 5 0 1 2 2 5:16 4
14. 4 1 0 0 3 4:7 3
15. 5 1 0 0 4 10:17 3
16. 5 0 0 0 5 3:12 0