Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 231
  • Návštěvy: 81/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Beroun  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10413
Týden:
81
Dnes:
6
On-line:
1

Brankáři

David Hejcman (29)

Klub:Hořovicko
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:90751

Filip Hosnedl (20)

Klub:ČLU Beroun
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:169065

Pavel Šebek (23)

Klub:ČLU Beroun
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:94056

Obránci

Martin Krčma (30)

Klub:ČLU Beroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90741

David Počta (23)

Klub:ČLU Beroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90738

Ladislav Rylich (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99858

Záložníci

Michal Duchoň (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90749

Lukáš Fejtek (25)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99857

Roman Grajcar (47)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23564

Tomáš Ježek (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:90745

Lukáš Kasl (23)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99860

Tomáš Kraus (22)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99859

Luděk Marek (35)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:132509

Lukáš Sklenář (30)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:220629

Ondřej Slabý (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90748

Jan Šmíd (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:169064

David Soukup (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90742

Martin Štrougal (23)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91651

Petr Vopěnka (30)

Klub:ČLU Beroun
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90747

Útočníci

Marek Horel (43)

Klub:ČLU Beroun
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:90746

Jakub Krůta (24)

Klub:ČLU Beroun
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:92996

Realizační tým

Jiří Krbeček (55)

Klub:ČLU Beroun
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:92397

Martin Pech (50)

Klub:ČLU Beroun
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:222292
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, So 07.03. 10:30
J. Hradec - ČLU Beroun
B-Tým: Okresní přebor, So 21.03. 15:00
Zaječov - ČLU Beroun
Dorost U-19: Krajský přebor U-19 - A, So 07.03. 10:15
Jesenice - ČLU Beroun
Dorost U-17: Krajský přebor U-17 - A, So 07.03. 12:30
Jesenice - ČLU Beroun
Žáci U-15: Krajský přebor U-15 - A , Ne 08.03. 10:15
ČLU Beroun - Povltavská FA
Žáci U-13: Krajský přebor U-13 - A , Ne 08.03. 11:55
ČLU Beroun - Povltavská FA
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 8 4 0 3 34:12 32
2. 15 9 2 1 3 39:22 32
3. 15 9 0 2 4 32:22 29
4. 15 7 4 0 4 31:22 29
5. 15 8 0 3 4 37:16 27
6. 15 8 1 0 6 25:23 26
7. 15 6 2 2 5 24:28 24
8. 15 6 2 1 6 29:18 23
9. 15 4 4 3 4 22:25 23
10. 15 6 1 2 6 20:22 22
11. 15 5 1 2 7 29:31 19
12. 15 6 0 1 8 29:35 19
13. 15 5 2 0 8 22:31 19
14. 15 4 0 2 9 25:40 14
15. 15 3 0 3 9 22:41 12
16. 15 2 1 2 10 16:48 10