Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2261
  • Návštěvy: 143/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Chrudim  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19940
Týden:
143
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Mrázek (29)

Klub:Chrudim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:25867

Simon Zíma (23)

Klub:Chrudim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99735

Obránci

Petr Drahoš (27)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:48762

Tomáš Froněk (29)

Klub:Táborsko
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:38118

Jakub Krčál (27)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:90397

Lukáš Mastík (29)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:99588

Vojtěch Řezníček (26)

Klub:Chrudim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:48528

Josef Stránský (23)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:99734

Záložníci

Tomáš Dostálek (32)

Klub:Chrudim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:39212

Jaroslav Hlavsa (24)

Klub:Chrudim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90487

Ondřej Kesner (31)

Klub:Chrudim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:46141

Denis Krištof (21)

Klub:Jablonec
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:207924

Sebastien Langr (27)

Klub:Chrudim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:48525

Petr Rybička (24)

Klub:Chrudim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:28500

David Sixta (24)

Klub:Chrudim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:77356

Martin Sulík (23)

Klub:Štěchovice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99250

Útočníci

Jakub Šípek (21)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:173485

Daniel Vašulín (22)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:173995

Realizační tým

Pavel Matějka (60)

Klub:Chrudim
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:60846
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 30.09. 15:30
Chrudim - Mladá Boleslav
B-Tým: Pardubický přebor, Ne 04.10. 10:15
Chrudim - Svitavy
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 27.09. 10:00
Chrudim - Meteor
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 27.09. 12:15
Chrudim - Meteor
Dorost U-17 B: 1. krajská liga-sk. B, Ne 27.09. 15:00
Chrudim - Kostelec n/O.
Žáci U-15: Divize skupina C, Ne 04.10. 10:00
Vysoké Mýto - Chrudim
Žáci U-14: Divize skupina C, Ne 04.10. 12:00
Vysoké Mýto - Chrudim
Žáci U-13: ČL skupina D, Ne 04.10. 10:00
Čáslav - Chrudim
Žáci U-12: ČL skupina D, Ne 04.10. 10:00
Čáslav - Chrudim

Nejčtenější ze sportu