Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 2210
  • Návštěvy: 46/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Trutnov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7973
Týden:
46
Dnes:
3
On-line:
1

Brankáři

Lukáš Finke (27)

Klub:Dvůr Králové
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:66617

Sergii Tsiapa (27)

Klub:Dvůr Králové
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:223366

Jakub Vaníček (27)

Klub:Dvůr Králové
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:91450

Obránci

Vlastimil Karal (36)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:34764

Daniel Křížek (21)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99523

Martin Kruliš (45)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100050

Jiří Macháček (31)

Klub:Jablonec n.J.
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90634

Tomáš Picha (28)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:91451

Jiří Rejl (30)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100049

Petr Tomeš (36)

Klub:Dvůr Králové
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:17589

Záložníci

Josef Dvořák (34)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:36038

Martin Hruška (38)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:20290

Lukáš Mertlík (22)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:93742

Jiří Poděbradský (37)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34765

Jiří Podolník (30)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:128941

Zdeněk Tauchman (24)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91480

Ondřej Ujec (32)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:37518

Ondřej Vaníček (30)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:46432

David Vitebský (22)

Klub:Dvůr Králové
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:91555

Útočníci

Ondřej Janouch (32)

Klub:Dvůr Králové
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:36040

Robert Vágner (24)

Klub:Dvůr Králové
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:91452

Realizační tým

Pavel Matějka (59)

Klub:Chrudim
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:60846
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

B-Tým: I.B třída skupina A, So 21.03. 15:00
Dvůr Králové - Žacléř
Dorost U-19: 2.krajská liga-finále, So 14.03. 12:00
Hostinné - Dvůr Králové
Žáci U-15: 1.krajská liga-sk. A, So 14.03. 00:00
Vrchlabí - Dvůr Králové
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 22 5 3 66:18 71
2. 30 18 1 11 49:40 55
3. 30 15 5 10 54:46 50
4. 30 15 5 10 47:42 50
5. 30 14 4 12 66:44 46
6. 30 14 4 12 41:38 46
7. 30 12 7 11 39:30 43
8. 30 12 6 12 48:50 42
9. 30 12 5 13 46:51 41
10. 30 13 1 16 54:55 40
11. 30 10 10 10 39:42 40
12. 30 11 6 13 42:41 39
13. 30 10 8 12 41:49 38
14. 30 10 4 16 44:62 34
15. 30 6 4 20 41:72 22
16. 30 5 7 18 24:61 22