Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2060
  • Návštěvy: 576/1
  • Fans: 19
  • web >
  • Hradec Králové  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

B-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
25529
Týden:
576
Dnes:
103
On-line:
1

Brankáři

Václav Pišta (33)

Klub:Kratonohy
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:36030

Obránci

Doležal

Klub:H. Králové
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:17650

Jan Kábrt

Klub:H. Králové
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:49008

Malý

Klub:H. Králové
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:17656

Záložníci

Hock

Klub:H. Králové
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:19796

Kopáč

Klub:H. Králové
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:17651

Krátký

Klub:H. Králové
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:19338

Jan Lacina

Klub:H. Králové
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:48999

Tichý

Klub:H. Králové
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:17653

Tóth

Klub:H. Králové
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:19805

Útočníci

Lukáš Hubička (33)

Klub:H. Králové
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:35993

Radek Korba (29)

Klub:Převýšov
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:49004

Pavel Novotný

Klub:H. Králové
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:17654

Matěj Novotný

Klub:H. Králové
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:19807

Realizační tým

Miloš Mejtský

Klub:H. Králové
Fce:Trenér
Tým:B-Tým
ID:17648
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, Út 02.03. 14:00
H. Králové - Viktoria Plzeň
B-Tým: ČFL - skupina B, So 27.02. 10:15
Slovan Liberec - H. Králové
Ženy: 2.liga žen, So 27.02. 14:00
H. Králové - Baník Ostrava
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, So 27.02. 11:00
Č.Budějovice Ak - H. Králové
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 27.02. 14:15
Č.Budějovice Ak - H. Králové
Dorost U-19 B: Česká liga B - U19, Ne 28.02. 10:00
FŠ Litvínov - H. Králové
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, Ne 28.02. 12:15
FŠ Litvínov - H. Králové
Žáci U-15: Česká liga, So 27.02. 10:00
H. Králové - Teplice
Žáci U-14: Česká liga, So 27.02. 12:00
H. Králové - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina D, So 27.03. 10:00
H. Králové - Pardubice
Žáci U-12: ČL skupina D, So 27.03. 10:00
H. Králové - Pardubice
Dívky U-13: OP ml.žáci, So 20.03. 10:00
H. Králové - Černilov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 0 1 1 18:8 19
2. 8 6 0 0 2 19:8 18
3. 8 5 0 1 2 16:9 16
4. 8 5 0 0 3 15:13 15
5. 8 5 0 0 3 16:15 15
6. 8 4 0 1 3 26:16 13
7. 8 4 0 1 3 10:7 13
8. 8 3 2 0 3 10:12 13
9. 8 3 1 1 3 11:9 12
10. 7 4 0 0 3 13:13 12
11. 8 3 0 1 4 12:15 10
12. 8 2 1 1 4 11:13 9
13. 8 2 1 0 5 9:15 8
14. 8 2 1 0 5 12:22 8
15. 7 0 2 1 4 7:16 5
16. 8 1 0 0 7 4:18 3

Nejčtenější ze sportu