Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 196
  • Návštěvy: 65/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Beroun  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7618
Týden:
65
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Petr Patejdl (45)

Klub:Loděnice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:175943

Václav Sklenář (29)

Klub:Loděnice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:150468

Obránci

Robert Kovač (43)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:199825

Michal Langhans (43)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:173319

Jan Majer (34)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:203531

Michal Miška (30)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:150471

Lukáš Paleček (36)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:205047

Jan Pospíšil (43)

Klub:Loděnice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:205209

Záložníci

Ondřej Mráz (33)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:150477

František Pospíšil (40)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:150476

Jiří Prokop (24)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:150469

Matěj Prokop (21)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:175942

Jan Vyskočil (30)

Klub:Loděnice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:150470

Útočníci

Tomáš Herejt (42)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:150474

Jan Křížek (29)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:150473

Matěj Mráz (27)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:205265

Antonín Novák (45)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:150472

Jan Šmíd (31)

Klub:Loděnice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:150475

Realizační tým

Jan Bežó (54)

Klub:Loděnice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:150478

Josef Tůma (65)

Klub:Loděnice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:203532
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, So 26.09. 16:30
Loděnice - Vinařice
B-Tým: III. třída, Ne 27.09. 16:30
Loděnice - Z. Třebaň
Dorost U-19: I.A třída - skupina A , So 26.09. 10:15
Loděnice - Lhota
Žáci U-15: I.A třída - skupina A, Ne 27.09. 10:15
Loděnice - Lety
Žáci U-13: Okresní přebor - skupina A , Pá 02.10. 17:00
Tetín - Loděnice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 5 0 0 0 21:5 15
2. 5 3 1 1 0 17:8 12
3. 5 3 0 0 2 20:11 9
4. 5 3 0 0 2 15:8 9
5. 5 2 1 1 1 15:10 9
6. 5 3 0 0 2 12:15 9
7. 4 2 0 2 0 16:11 8
8. 5 2 1 0 2 12:17 8
9. 5 1 2 0 2 9:11 7
10. 5 1 1 0 3 8:10 5
11. 5 1 0 1 3 12:15 4
12. 4 1 0 1 2 6:13 4
13. 5 1 0 0 4 7:19 3
14. 5 0 0 0 5 4:21 0

Nejčtenější ze sportu