Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 18
  • Návštěvy: 125/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Praha 4  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
22650
Týden:
125
Dnes:
5
On-line:
1

Brankáři

Jiří Havránek (33)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:34550

Andrea Roberto Pellegrini (29)

Klub:Vyšehrad
Post:Brankář
Tým:B-Tým
ID:53083

Obránci

Jaroslav Macej (25)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:99642

Petr Rys (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:88547

David Šimek (22)

Klub:
Post:Obránce
Tým:
ID:99475

Petr Šlegl (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Obránce
Tým:B-Tým
ID:130074

Záložníci

Ondřej Brejcha (26)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:88661

Jakub Doležal (25)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:99641

Filip Drobílek (26)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32760

Jiří Funda (25)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:76924

Dominik Hradecký (26)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73056

Josef Jakab (23)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:36567

Rostislav Jandera (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173593

Tomáš Junek (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90509

Štěpán Kacafírek (30)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:23193

Daniel Kozel (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:74691

Tadeáš Madej (24)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:85507

Jan Neuberg (31)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:32667

Michal Rataj (22)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173589

Shinjikashvili (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Záložník
Tým:B-Tým
ID:221987

Útočníci

David Čapek (23)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:97473

Jiří Heřman (22)

Klub:Vyšehrad
Post:Útočník
Tým:B-Tým
ID:99713

Denis Laňka (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:87975

Realizační tým

Roman Veselý (52)

Klub:Vyšehrad
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:17061
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 03.10. 16:00
Vyšehrad - Ústí n/L
B-Tým: Pražský přebor, St 30.09. 16:30
Kolovraty - Vyšehrad
Dorost U-19: Česká liga A - U19, St 30.09. 15:45
Benešov - Vyšehrad
Dorost U-17: Česká liga A - U17, St 30.09. 18:00
Benešov - Vyšehrad
Žáci U-15: Česká liga, So 03.10. 10:00
Viktoria Plzeň - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 03.10. 12:00
Viktoria Plzeň - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina B, Po 28.09. 14:30
Vyšehrad - Slavia Praha
Žáci U-12: ČL skupina B, Po 28.09. 14:30
Vyšehrad - Slavia Praha
: II.třída MŽ skupina E, So 03.10. 00:00
Vyšehrad - Vltavín
Dorost U-19: ČD skupina C, So 03.10. 10:00
Vyšehrad - ČLU Beroun
4: ČD skupina C , So 03.10. 12:15
Vyšehrad - ČLU Beroun
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 5 4 1 0 8:3 13
2. 5 4 0 1 10:4 12
3. 5 3 2 0 10:5 11
4. 5 2 2 1 8:4 8
5. 5 2 2 1 7:6 8
6. 5 2 1 2 11:8 7
7. 5 1 4 0 5:4 7
8. 5 1 2 2 5:8 5
9. 4 1 1 2 3:4 4
10. 3 1 0 2 5:4 3
11. 4 0 3 1 2:4 3
12. 4 0 1 3 2:7 1
13. 3 0 1 2 0:6 1
14. 4 0 0 4 3:12 0

Nejčtenější ze sportu