Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 173
  • Návštěvy: 547/1
  • Fans: 7
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15502
Týden:
547
Dnes:
205
On-line:
1

Brankáři

Hugo Bačkovský (21)

Klub:
Post:Brankář
Tým:
ID:173602

Patrik Le Giang (28)

Klub:Vlašim
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:56608

Obránci

Jan Pavlík (22)

Klub:Vlašim
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:98998

Dominik Plechatý (21)

Klub:Sparta Praha
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:90126

Záložníci

Filip Blecha (23)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:36561

Vadym Chervak (21)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224735

Jan Fortelný (22)

Klub:Sparta Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173607

Ilia Giliazutdinov (23)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224888

Ľubomír Ivanko-Macej (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222273

Ladislav Janda (31)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:47405

Daniel Mareček (22)

Klub:Sparta Praha
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173606

Ján Mizerák (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:222952

Milan Piško (24)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:39313

Ahinga Selemani (24)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222984

Ilia Shabanov (23)

Klub:Vlašim
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224734

Útočníci

Ondřej Badocha (23)

Klub:Slavia Praha
Post:Útočník
Tým:Juniorka U-21
ID:99249

Youssouf Dao (22)

Klub:Sparta Praha
Post:Útočník
Tým:Juniorka U-21
ID:198173

Oskar Fotr (25)

Klub:Vlašim
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:83645

Vojtěch Hadaščok (29)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:33856

Realizační tým

Petr Havlíček (37)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:40849
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Pohár FAČR - MOL cup, St 03.03. 14:00
Vlašim - Jablonec
Žáci U-13: ČL skupina C, So 06.03. 10:00
Motorlet Praha - Vlašim
Žáci U-15: Divize skupina C, So 27.03. 10:00
Vysoké Mýto - Vlašim
Dorost U-17: ČD skupina C , St 17.03. 17:15
Vlašim - Třebeš
Dorost U-19: ČD skupina C, St 17.03. 15:00
Vlašim - Třebeš
B-Tým: Krajský přebor, So 13.03. 14:30
Vlašim - Povltavská FA
Žáci U-14: Divize skupina C, So 27.03. 12:00
Vysoké Mýto - Vlašim
Žáci U-12: ČL skupina C, So 06.03. 10:00
Motorlet Praha - Vlašim
: okr.přebor , sk. B, So 06.03. 13:00
Vlašim - Mezno

Nejčtenější ze sportu