Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 168
  • Návštěvy: 138/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-17

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16315
Týden:
138
Dnes:
4
On-line:
1

Brankáři

Jakub Schummer (19)

Klub:Benešov
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:176851

Obránci

David Cvrček (24)

Klub:Dukla Praha
Post:Obránce
Tým:Dorost U-17
ID:42196

Záložníci

Jakub Breburda (19)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:199035

Adam Dumský (20)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176910

Miroslav Dvořák (20)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176909

Michal Fišer (21)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176847

Marcel Hergesell (20)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176934

Václav Kabíček (20)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176846

Filip Mejdrech (21)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176848

Zdeněk Šedivý (20)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176845

Jakub Šimáně (19)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:213892

Martin Sklenička (20)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:210017

Daniel Slepička (20)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176850

Michal Smejkal (19)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176849

David Šmolík (20)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:210016

Ondřej Vosáhlo (19)

Klub:Benešov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-17
ID:176844

Mistrovské soutěže mládeže

Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 13.02. 10:00
Benešov - Viktoria Plzeň
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 31.01. 10:00
SK Kladno - Benešov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 31.01. 12:15
SK Kladno - Benešov
Žáci U-15: Divize skupina C, So 27.03. 10:00
Náchod - Benešov
Žáci U-14: Divize skupina C, So 27.03. 12:00
Náchod - Benešov
Žáci U-13: ČL skupina C, So 27.02. 10:00
Benešov - Střešovice 1911
Žáci U-12: ČL skupina C, So 27.02. 10:00
Benešov - Střešovice 1911
Starší žáci B: okr.přebor, sk. A, Ne 07.02. 14:00
Benešov - Poříčí n/S.
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 38:6 21
2. 7 6 0 0 1 41:4 18
3. 8 5 1 0 2 28:10 17
4. 7 5 0 1 1 34:11 16
5. 7 3 3 0 1 19:11 15
6. 8 4 1 0 3 39:17 14
7. 8 4 0 1 3 13:10 13
8. 7 4 0 0 3 22:16 12
9. 8 3 1 1 3 19:17 12
10. 6 3 0 1 2 19:18 10
11. 8 3 0 1 4 11:19 10
12. 8 3 0 0 5 23:30 9
13. 8 2 0 0 6 14:42 6
14. 8 1 0 1 6 8:54 4
15. 7 0 1 1 5 9:27 3
16. 7 0 0 0 7 6:51 0

Nejčtenější ze sportu