Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1590
  • Návštěvy: 62/1
  • Fans: 3
  • web >
  • Děčín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10316
Týden:
62
Dnes:
13
On-line:
1

Brankáři

Petr Němec (20)

Klub:Junior Děčín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:146505

Marek Smutný (24)

Klub:Junior Děčín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:167411

Jiří Stejskal (47)

Klub:Junior Děčín
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:146492

Obránci

Josef Florián (37)

Klub:Junior Děčín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:146495

Patrik Gaher (26)

Klub:Junior Děčín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:146502

Jan Horáček (30)

Klub:Junior Děčín
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:146493

Záložníci

Jakub Beneš (22)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146494

Jiří Drahoňovský (36)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146496

Jan Folprecht (34)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:167412

Pavel Krupička (22)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146504

Alex Mezsároš (22)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:201594

Petr Moc (22)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146503

Vojtěch Přibyl (23)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146497

Čeněk Timofij (29)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:146501

Matěj Tondr (22)

Klub:Junior Děčín
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:173048

Útočníci

Jakub Hadrava (24)

Klub:Junior Děčín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:146498

Daniel Horák (22)

Klub:Junior Děčín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:146499

Radim Jakubec (23)

Klub:Junior Děčín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:146500

Ondřej Lhoták (24)

Klub:Junior Děčín
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:167413

Realizační tým

Pavel Horáček (63)

Klub:Junior Děčín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:146506

Pavel Přibyl (50)

Klub:Junior Děčín
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:211283
Správce karty klubu: X X

Zápasy

Dorost U-19: ČD skupina B, So 30.01. 11:00
Junior Děčín - Teplice
Dorost U-17: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Junior Děčín - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Junior Děčín - Neratovice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Junior Děčín - Neratovice

Anketa

Postoupí A tým do krajského přeboru
Ano
65
Ne
63
Hlasování ukončeno 14.09. 2011 20:24

Nejčtenější ze sportu