Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 1436
  • Návštěvy: 99/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Cheb  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
7516
Týden:
99
Dnes:
14
On-line:
1

Brankáři

Ondřej Jacko-Lysák (23)

Klub:Mar. Lázně
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99943

David Šmejkal (43)

Klub:Mar. Lázně
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99931

Obránci

Tomáš Denk (23)

Klub:Mar. Lázně
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99942

Jiří Dubský (23)

Klub:Mar. Lázně
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100255

Adam Forman (33)

Klub:Mar. Lázně
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:133680

Vladimír Kafka (32)

Klub:Mar. Lázně
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99935

Karel Maule (22)

Klub:Mar. Lázně
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:100238

Záložníci

Michal Drahorád (28)

Klub:Mar. Lázně
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99934

Jakub Dvořák (21)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:173823

Tomáš Kabelák (28)

Klub:Mar. Lázně
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99940

Patrik Kavalír (24)

Klub:Mar. Lázně
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:90589

Matěj Kravar (25)

Klub:Mar. Lázně
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85661

Jakub Lattisch (22)

Klub:Sokolov
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:77887

Martin Lukáš (31)

Klub:Mar. Lázně
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99932

Jaroslav Sadílek (36)

Klub:Mar. Lázně
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99933

Filip Seleši (20)

Klub:Mar. Lázně
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223076

Tomáš Šilhán (23)

Klub:Mar. Lázně
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:99938

Útočníci

Petr Holub (25)

Klub:Mar. Lázně
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:99936

Francisc Labai (29)

Klub:Mar. Lázně
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:100254

František Nedbalý (44)

Klub:Mar. Lázně
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:221956

Realizační tým

Stanislav Purkart (51)

Klub:Mar. Lázně
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:20632
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, So 19.09. 10:30
Mar. Lázně - České Budějovice
B-Tým: I.A třída, Ne 20.09. 15:00
Mar. Lázně - Hvězda Cheb
Dorost U-19: Krajský přebor, So 19.09. 14:00
Mar. Lázně - Kadaň
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 20.09. 10:00
Mar. Lázně - Horní Slavkov
Žáci U-13: Krajský přebor, Ne 20.09. 11:45
Mar. Lázně - Horní Slavkov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 4 4 0 0 0 20:2 12
2. 4 4 0 0 0 11:1 12
3.
 Lom
4 3 0 0 1 8:3 9
4. 4 3 0 0 1 13:8 9
5. 4 2 0 2 0 15:6 8
6. 4 2 1 0 1 9:8 8
7. 4 2 0 1 1 8:5 7
8. 4 1 1 1 1 4:5 6
9. 4 2 0 0 2 6:12 6
10. 4 0 2 0 2 8:10 4
11. 4 0 2 0 2 5:8 4
12. 4 1 0 0 3 4:7 3
13. 4 1 0 0 3 8:12 3
14. 4 1 0 0 3 3:16 3
15. 4 0 0 2 2 4:15 2
16. 4 0 0 0 4 1:9 0