Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1112
  • Návštěvy: 42/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Dorost U-19

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9603
Týden:
42
Dnes:
10
On-line:
1

Brankáři

David Kočí (27)

Klub:Soběslav
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:53418

Michal Turek (28)

Klub:Soběslav
Post:Brankář
Tým:Dorost U-19
ID:53456

Obránci

Jan Bavlovič (29)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:53436

Michal Křiklán (28)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:53465

Ondřej Madar (28)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:53419

Pavel Rokos (27)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:53439

Petr Voráček (27)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:53437

Pavel Vosecký (27)

Klub:Soběslav
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:53435

Záložníci

Miroslav Bílek (28)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:53420

Richard Florián (28)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:53444

Miroslav Forszták (19)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:211508

Ondřej Hromada (27)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:53438

Vlastimil Jonáš (22)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:204104

Marcel Kadlec (27)

Klub:Tučapy
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53477

Petr Klíma (29)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:53421

David Kučera (19)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:192205

Vojtěch Láska (19)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:192204

Zdeněk Masař (19)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:190618

Tomáš Mazouch (29)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:53455

Pavel Němejc (22)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:197162

David Novák (21)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:190619

Roman Pokorný (19)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:204105

Šimon Prokeš (19)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:190620

Filip Studený (19)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:190622

David Studený (22)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:190621

Nikolaj Vachromějev (21)

Klub:Soběslav
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:206262

Útočníci

Lukáš Dvořák (29)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:53429

Petr Kostroun (27)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:53440

Jaroslav Šenkýř (28)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:53452

Martin Ťoupal (28)

Klub:Soběslav
Post:Útočník
Tým:Dorost U-19
ID:53447

Realizační tým

Pavel Mixa (56)

Klub:Soběslav
Fce:Trenér
Tým:Dorost U-19
ID:192206

Mistrovské soutěže mládeže

Tým Soupiska Zápasy Tabulka Statistiky Tipovačka Web
   Dorost U-19 soupiska zápasy 2.místo statistiky
   Dorost U-17 soupiska zápasy 16.místo statistiky
   Dorost U-19 B soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Žáci U-15 soupiska zápasy 10.místo statistiky
   Žáci U-13 soupiska zápasy 4.místo statistiky
   St. přípravka soupiska zápasy 5.místo statistiky
   St. přípravka B soupiska zápasy 7.místo statistiky
   Ml. přípravka soupiska zápasy 4.místo statistiky
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, So 08.05. 15:00
Soběslav - Rokycany
B-Tým: I.B třída skupina C, Ne 18.04. 17:00
Soběslav - Hradiště
Dorost U-19: I.A třída, skupina C, Ne 25.04. 10:00
Soběslav - Lišov
Žáci U-15: I.A třída, skupina A, Ne 09.05. 10:00
Soběslav - Křemže
Žáci U-13: I.A třída, skupina A, Ne 09.05. 11:45
Soběslav - Křemže
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 7 7 0 0 0 49:5 21
2. 7 6 0 0 1 22:7 18
3. 7 5 0 0 2 46:15 15
4. 7 3 0 1 3 22:25 10
5. 7 3 0 0 4 21:13 9
6. 7 1 1 0 5 10:30 5
7. 7 1 0 0 6 6:22 3
8. 7 1 0 0 6 8:67 3

Nejčtenější ze sportu