Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 217/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16135
Týden:
217
Dnes:
33
On-line:
1

Brankáři

Michal Toma (31)

Klub:Táborsko
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:32545

Adam Zadražil (19)

Klub:Táborsko
Post:Brankář
Tým:Dorost U-17
ID:176703

Obránci

Karel Hasil (21)

Klub:Táborsko
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:99463

Jakub Navrátil (35)

Klub:Táborsko
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:20133

Martin Ngimbi (22)

Klub:Táborsko
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:215859

Vojtěch Zárybnický (20)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:Dorost U-19
ID:213515

Záložníci

Martin Berešík (21)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:Juniorka U-21
ID:99457

Christián Frýdek (20)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:97918

David Klusák (25)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:73965

Jakub Kopřiva (21)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:95838

Martin Kučera (29)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34660

Ibrahima Ndiaye (27)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:222987

Lukáš Pfeifer (20)

Klub:Viktoria Plzeň
Post:Záložník
Tým:Dorost U-19
ID:195384

Pavel Pilík (27)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:53163

Vojtěch Šandera (29)

Klub:
Post:Záložník
Tým:
ID:33873

Toutou (23)

Klub:Táborsko
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:224773

Útočníci

Zbyněk Musiol (28)

Klub:Táborsko
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:46961

Tomáš Valenta (23)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:96535

Pavel Vandas (24)

Klub:Táborsko
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:54823

Realizační tým

Kamil Tobiáš (41)

Klub:Táborsko
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:33977
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 00:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 11.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7