Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 0
  • Návštěvy: /1
  • Fans:

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

Návštěvy klubové karty

Celkem:
Týden:
Dnes:
On-line:
1

2:1

So 03.10. 2020 16:30 - Městský stadion - 1616 diváků
Rozhodčí: Orel - Kříž, Klupák

Brankáři

Tomáš Grigar (37)

Klub:Teplice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:20438

Luděk Němeček (21)

Klub:Teplice
Post:Brankář
Tým:A-Tým
ID:99468

Obránci

David Heidenreich (20)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:226758

Admir Ljevakovič (36)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:38162

Lukáš Mareček (30)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:43264

Evgenii Nazarov (23)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:225390

Igor Paradin (22)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:225381

Matěj Radosta (19)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:176618

Tomáš Vondrášek (32)

Klub:Teplice
Post:Obránce
Tým:A-Tým
ID:32497

Záložníci

David Černý (24)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:223109

Alois Hyčka (30)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:34203

Petr Kodeš (24)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:87974

Tomáš Kučera (29)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:33869

Pavel Moulis (29)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:52971

Daniel Trubač (23)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:85098

Patrik Žitný (21)

Klub:Teplice
Post:Záložník
Tým:A-Tým
ID:57234

Útočníci

Jakub Mareš (33)

Klub:Teplice
Post:Útočník
Tým:A-Tým
ID:32556

Jakub Řezníček (32)

Klub:
Post:Útočník
Tým:
ID:33971

Realizační tým

Stanislav Hejkal (50)

Klub:Teplice
Fce:Trenér
Tým:A-Tým
ID:32027
Správce karty klubu:

Zápasy

A-Tým: Skupina D, Čt 26.08. 16:15
-
A-Tým: Skupina D, Čt 26.08. 20:15
-
A-Tým: Skupina D, Čt 26.08. 20:15
-
A-Tým: Skupina D, Čt 26.08. 16:15
-
: Mladší přípravka A, Pá 30.10. 00:00
- Blatnice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 6 6 0 0 20:6 18
2. 6 5 1 0 19:2 16
3. 6 4 1 1 16:10 13
4. 6 4 1 1 11:7 13
5. 6 3 1 2 10:6 10
6. 6 3 1 2 9:6 10
7. 6 3 1 2 7:6 10
8. 6 2 3 1 7:7 9
9. 5 2 1 2 7:7 7
10. 5 2 1 2 5:6 7
11. 6 2 0 4 8:10 6
12. 6 2 0 4 8:13 6
13. 6 1 2 3 6:7 5
14. 6 1 2 3 6:11 5
15. 6 1 2 3 6:11 5
16. 5 0 3 2 4:12 3
17. 5 0 1 4 3:13 1
18. 6 0 1 5 5:17 1

Krátké zprávy z klubu

Krajský přebor Vysočina

15.09. 2010 | 18:42 Docela dobrý pohled na tabulku. Kluci z Nové Vsi, držím vám palce!!

Nejčtenější ze sportu