TOPlist
Pohár ČMFS
Finále poháru ČMFS
Teplice1:0 1.FC Slovácko
Zápasy 9. kola
Teplice5:4pk Sparta Praha
1.FC Slovácko2:1 Slavia Praha
Zápasy 8. kola
Slavia Praha0:1 1.FC Slovácko
Sparta Praha1:9 Teplice
Zápasy 7. kola
:
Baník Ostrava1:1 1.FC Slovácko
Viktoria Plzeň0:3 Sparta Praha
Slovan Liberec0:2 Teplice
Slavia Praha3:0 Zlín
Zápasy 6. kola
Zlín0:0 Slavia Praha
1.FC Slovácko1:0 Baník Ostrava
Teplice0:0 Slovan Liberec
Sparta Praha0:0 Viktoria Plzeň
Zápasy 5. kola
:
Táborsko0:4 Slavia Praha
Sigma Olomouc0:2 Slovan Liberec
Hlavice1:7 Viktoria Plzeň
Sparta Praha2:0 Bohemians
1.FC Slovácko7:6pk SK Kladno
Jablonec1:2 Zlín
Hradec Králové0:1 Teplice
Mutěnice0:3 Baník Ostrava
Zápasy 4. kola
Fulnek0:2 Viktoria Plzeň
Táborsko2:0 Sokolov
Uničov0:2 Jablonec
Mutěnice4:0 České Budějovice
Boskovice0:7 Baník Ostrava
Ústí n/L1:2 SK Kladno
Velim2:4pk Hlavice
Opava2:3 p Slovan Liberec
Karviná0:2 Sigma Olomouc
Olympia HK1:5 Bohemians
Votice1:2 Slavia Praha
Frýdek-Místek1:4pk Sparta Praha
Vyšehrad0:2 Hradec Králové
Písek1:4 Teplice
1.FC Slovácko4:3pk Zbrojovka Brno
Jihlava2:4pk Zlín
Zápasy 3. kola
Boskovice1:0 Velké Losiny
Hranice3:5pk Uničov
Šardice0:5 Mutěnice
Brumov1:2 Baník Ostrava
Bystrc0:3 Fulnek
Hlučín0:3 Karviná
Bohemians 19051:3 Hradec Králové
Votice3:2pk Vlašim
Táborsko4:2pk 1.FK Příbram
Karlovy Vary4:5pk Sokolov
Řezuz Děčín2:3 Teplice
Písek6:5pk Dukla Praha
Vyšehrad2:1 Viktoria Žižkov
Letohrad3:4pk Jablonec
Otrokovice0:3 Zlín
Líšeň0:3 Jihlava
Velké Meziříčí0:4 České Budějovice
Týniště n.O.1:4 Zbrojovka Brno
Hulín0:1 1.FC Slovácko
Mostecký FK0:3pk Ústí n/L
Hlavice5:4pk Mladá Boleslav
Velim4:3pk Meteor
Domažlice0:3 Viktoria Plzeň
Opava5:4pk HFK Olomouc
Třinec0:4 Sigma Olomouc
Králův Dvůr0:3 Bohemians
Olympia HK6:5pk Kolín
Frýdek-Místek4:2 Vítkovice
Dvůr Králové0:3 Sparta Praha
SK Rakovník0:7 Slavia Praha
Turnov0:3 Slovan Liberec
Hořovice1:2 SK Kladno
Zápasy 2. kola
Frenštát0:4 Fulnek
Bystřice p.H.0:3 Třinec
Litvínov0:1pk Mostecký FK
Třebíč1:4 Jihlava
Protivanov0:1 HFK Olomouc
Orlová0:1 Karviná
Boskovice3:1pk Kroměříž
Hranice3:0 Konice
Prachatice1:2 Dukla Praha
Líšeň4:3pk Znojmo
Šardice2:1 Břeclav
Chomutov4:5pk Ústí n/L
Velké Meziříčí3:2pk Žďár n.Sázavou
Slavičín6:7pk Hulín
Hořovice4:3pk Sparta Krč
Olympia HK3:0 Převýšov
Velké Karlovice0:1 Frýdek-Místek
Havířov0:5 Vítkovice
Rýmařov1:4 Hlučín
Rousínov3:4pk Bystrc
Rájec0:1 Mutěnice
Provodov1:2 Brumov
Vyškov0:4 1.FC Slovácko
Zápy2:3 Velim
Česká Lípa1:2 Bohemians 1905
Čelákovice0:1 Kolín
Vltavín4:5pk Votice
Klatovy0:2 Vyšehrad
Kunice3:4pk Písek
Třeboň0:3 Vlašim
Živanice2:3 Hradec Králové
Meteor5:4pk Čáslav
Ústí n.O.7:8pk Týniště n.O.
Tachov2:3 Karlovy Vary
Bavorovice1:6 Táborsko
Rapid Plzeň0:9 Sokolov
Velké Losiny2:0 Zábřeh
Val. Meziříčí4:5pk Otrokovice
Šumperk2:4 Uničov
Chrudim3:4pk Letohrad
Turnov2:1 Náchod
Holice 2:3 Dvůr Králové
Řezuz Děčín4:0 Nový Bor
Domažlice4:1 Vejprnice
RMSK Cidlina2:3 Hlavice
Toužim1:4 SK Rakovník
Háj ve Slezsku2:4 Opava
Zápasy 1. kola
:
:
Světlá n.S.0:2 Velké Meziříčí
Ždírec n.D.3:4pk Třebíč
Dubňany0:3 Šardice
Jesenec1:3 Protivanov
Háj ve Slezsku2:1 Dolní Benešov
Řezuz Děčín2:0 Brozany
Mar. Lázně1:2 Domažlice
Olympia HK6:3 Pardubice
Český Dub0:4 RMSK Cidlina
Cholupice1:3 Hořovice
Rapid Plzeň5:2 Strakonice
Zápy5:0 Český Brod
Česká Lípa1:0 Ovčáry
Provodov2:0 Napajedla