TOPlist
Pohár FAČR - MOL cup
Finále
Slavia Praha3:1 Jablonec
Semifinále
Slavia Praha2:0 Mladá Boleslav
Zlín0:1 Jablonec
Čtvrtfinále
Jablonec3:1 1.FC Slovácko
Slavia Praha2:0 Slovan Liberec
Mladá Boleslav2:1 p Baník Ostrava
Hradec Králové0:2 Zlín
Osmifinále
Sigma Olomouc3:4 Jablonec
Teplice2:3 Hradec Králové
Domažlice2:4 Mladá Boleslav
Vlašim1:2 p Zlín
Sparta Praha2:3 p Baník Ostrava
Jihlava1:3 Slavia Praha
Slovan Liberec5:3 p Karviná
Viktoria Plzeň2:3 p 1.FC Slovácko
Zápasy 3.kola
Táborsko3:4 Teplice
Bohemians 19052:3 p Vlašim
Živanice0:8 Sigma Olomouc
Hodonín0:4 p Slovan Liberec
HFK Olomouc1:8 Hradec Králové
Domažlice3:2 Dukla Praha
Kroměříž0:4 Karviná
Mladá Boleslav3:0 1.FK Příbram
Jablonec2:1 Viktoria Žižkov
Jihlava1:0 Sokolov
Znojmo0:1 Sparta Praha
Slavia Praha5:1 Třinec
Val. Meziříčí0:6 Baník Ostrava
Písek0:2 Zlín
Ústí n/L0:2 1.FC Slovácko
Viktoria Plzeň4:1 Opava
Zápasy 2. kola
Vyšehrad1:2 p Vlašim
Domažlice2:0 Chrudim
Turnov1:3 Ústí n/L
Velvary0:1 Hradec Králové
Benešov1:5 Bohemians 1905
Petřkovice1:2 p Znojmo
Hlučín1:3 p Sigma Olomouc
HFK Olomouc2:1 Zbrojovka Brno
Hodonín1:0 Vítkovice
Brozany0:4 Viktoria Žižkov
Písek3:2 p Pardubice
Králův Dvůr1:2 Táborsko
Živanice1:0 Varnsdorf
Dobříš0:3 Slovan Liberec
Mšeno1:4 Jablonec
Zápy2:4 Sokolov
Převýšov0:2 Dukla Praha
Vltavín2:3 Teplice
Ústí n.O.1:2 p 1.FC Slovácko
Slavičín0:2 Karviná
Ždírec n.D.0:4 Třinec
Hulín0:5 Baník Ostrava
Val. Meziříčí3:1 Líšeň
Kozlovice0:2 Kroměříž
Štěchovice1:3 1.FK Příbram
Prostějov1:3 Opava
Vyškov1:4 Jihlava
1.kolo
Havířov3:7 Třinec
Jeseník2:4 Opava
Mar. Lázně1:4 Viktoria Žižkov
Meteor1:4 Vlašim
Slatiňany1:3 Chrudim
Zbuzany2:3 Písek
Tišnov3:4 Hulín
Český Brod3:4 Vltavín
Vykáň0:4 Ústí n/L
Mohelnice1:3 Prostějov
Klatovy1:4 Domažlice
Souš0:3 Varnsdorf
Louny 0:7 Sokolov
Velvary1:0 České Budějovice
Živanice3:2 p Olympia HK
Hrobce2:3 Brozany
Čáslav1:2 1.FK Příbram
Neratovice0:2 Převýšov
Karlovy Vary0:3 Králův Dvůr
Sedlčany0:5 Táborsko
Mšeno4:2 Dobrovice
Hořovicko1:4 Štěchovice
Roudné0:5 Benešov
Dobříš1:0 Litoměřicko
Turnov3:2 Benátky
Kolín1:3 Ústí n.O.
Slavičín6:0 Otrokovice
Ústí1:2 Hlučín
Slavoj Polná0:3 Znojmo
Bohumín0:4 Petřkovice
Strání3:5 Kroměříž
Brumov0:3 Val. Meziříčí
Ždírec n.D.1:0 Velké Meziříčí
Kozlovice3:0 Uničov
Nový Jičín2:3 Vítkovice
Velká Bíteš0:3 Vyškov
HFK Olomouc2:0 Frýdek-Místek
Chomutov1:2 Vyšehrad
Č. Kostelec1:7 Hradec Králové
Tasovice1:4 Hodonín
Stará Říše0:3 Líšeň
Vysoké Mýto1:2 Pardubice
Předkolo
Havlíčkův Brod0:1 Slavoj Polná
Přeštice1:6 Karlovy Vary
Hořovicko1:0 SK Rakovník
Slatiňany3:1 Letohrad
Nový Bor1:5 Turnov
Česká Lípa1:3 Kolín
Ždírec n.D.3:0 Vrchovina
Tasovice2:1 Břeclav
Loko Petrovice1:3 p Havířov
Frýdlant n.O.0:1 p Nový Jičín
Ústí3:0 Nové Sady
Střešovice 19111:3 Souš
Komárov1:2 Mar. Lázně
N. Včelnice0:1 Roudné
Nejdek1:3 Chomutov
Louny 4:1 Motorlet Praha
Doksy0:2 Ostrá
Č. Kostelec1:0 p Dvůr Králové
Vykáň2:1 Chrastava
Brná2:9 Zbuzany
Dobříš5:2 SK Kladno
Mšeno3:5 OHK Kratonohy
Aritma Praha0:2 Čáslav
Hrobce3:1 Tatran Rakovník
Brandýs0:5 Vysoké Mýto
Petřín Plzeň1:2 Klatovy
Soběslav1:3 Sedlčany
Vsetín1:2 Brumov
Strání2:1 Bzenec
Tišnov5:4 p Rosice
Bohumín4:2 Dolní Benešov
Neratovice2:1 Admira Praha
Provodov2:3 p Slavičín
Trutnov0:2 Živanice
Hranice1:2 Kozlovice
Velká Bíteš3:1 Blansko
Šumperk1:3 HFK Olomouc
Jeseník3:2 p Rýmařov
Třebíč0:6 Stará Říše