TOPlist
Český pohár mužů
FINÁLE: Karviná - Lovosice 50:44
Karviná23:18 Lovosice
Lovosice26:27 Karviná
Semifinále
Lovosice28:23 Jičín
Frýdek-Místek20:29 Karviná
Čtvrtfinále
Lovosice31:30 Dukla Praha
Jičín31:28 Hranice
Frýdek-Místek30:27 Talent Plzeň
Karviná29:26 Zubří
Osmifinále
Bystřice p.H.25:38 Karviná
Litovel24:33 Hranice
KP Brno16:25 Jičín
H. Brod18:38 Dukla Praha
Strakonice24:31 Lovosice
Zlín26:28 Frýdek-Místek
Vršovice31:36 Talent Plzeň
Kopřivnice21:37 Zubří
3. kolo
Liberec23:30 Jičín
Vršovice26:22 Starý Plzenec
Praha 426:35 Strakonice
Ostrava28:35 Karviná
Louny23:38 Dukla Praha
Slavia Praha16:43 Talent Plzeň
Maloměřice18:28 KP Brno
Rožnov p. R.25:38 Frýdek-Místek
Prostějov22:32 Bystřice p.H.
Bohunice12:35 Zubří
Ivančice21:24 Zlín
Kostelec n. H.26:31 Litovel
MHK Karviná28:29 Hranice
Libčice n. Vlt.23:28 Lovosice
H. Brod31:30 N. Veselí
Velká Bystřice25:29 Kopřivnice
2. kolo
Sokolnice23:25 Maloměřice
Šumperk24:29 Ostrava
Kostelec n. H.32:31 Přerov
Louny31:18 Košutka
Vsetín22:28 Velká Bystřice
Rožnov p. R.28:24 HBC Olomouc
Prostějov31:27 Napajedla
H. Brod25:24 Dvůr Králové
Železný Brod19:27 Liberec
Třeboň22:26 Starý Plzenec
Zruč n. Sázavou22:34 N. Veselí
MHK Karviná29:26 Polanka
Libčice n. Vlt.30:17 Chodov
Ivančice34:24 Hustopeče
Praha 425:24 Náchod
Č. Budějovice18:28 Strakonice
VŠ Plzeň21:30 Vršovice
L. Zubří25:40 Bystřice p.H.
Juliánov19:23 Bohunice
TJ Kobylisy22:29 Slavia Praha
1. kolo
Orlová0:10 k Ostrava
Val. Meziříčí27:29 Prostějov
Kutná Hora25:39 Slavia Praha
Trnávka21:29 Velká Bystřice
Sez. Ústí22:27 Zruč n. Sázavou
Žeravice15:30 Ivančice
Šťáhlavy B18:19 VŠ Plzeň
W. Mělník12:36 Libčice n. Vlt.
Bělá p. B.19:31 Dvůr Králové
Milevsko19:33 Třeboň
Železný Brod22:18 Ml. Boleslav
Hlučín27:30 Polanka
Uničov26:27 Šumperk
Krmelín24:31 MHK Karviná
Holešov23:29 Napajedla
Stará Ves17:30 Vsetín
Suchdol n. O.23:31 L. Zubří
Ústí n. L.21:30 Louny
Nový Jičín19:27 Rožnov p. R.
Most13:32 Vršovice
D. Cerekev24:25 Č. Budějovice
Loko Vršovice24:33 Praha 4
Sokolnice32:25 V. Meziříčí
Rokycany23:25 Košutka
Tišnov21:24 Juliánov
Telnice21:32 Maloměřice
TJ Kobylisy20:19 Kolín
H. Brod31:28 Pardubice
Liberec24:19 Jablonec
Tamburello24:36 Starý Plzenec
Kuřim24:26 Kostelec n. H.
Uh. Hradiště22:29 Hustopeče