Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 4957
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    55852
    Týden:
    56
    Dnes:
    7
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 >
    16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

    30.kolo

    14.06. 18:00
    Chrást - Doubravka
    100 0 0 9
    1:1 (0:0)
    So 15.06. 15:00
    Benešov
    Benešov - Roudné
    100 0 0 14
    2:0 (1:0)
    So 15.06. 17:00
    Č. Krumlov
    Český Krumlov - Hořovice
    57 29 14 14
    1:1 (0:0)
    So 15.06. 17:00
    Rokycany
    Rokycany - Štěchovice
    57 21 21 14
    1:3 (0:0)
    So 15.06. 17:00
    Nové Strašecí
    Nové Strašecí - Aritma Praha
    21 36 43 14
    3:1 (1:0)
    So 15.06. 17:00
    Př. Kopanina
    Př. Kopanina - Tachov
    0 14 86 14
    0:4 (0:2)
    So 15.06. 17:00
    Čížová
    Čížová - Táborsko B
    71 21 7 14
    3:2 (3:2)
    So 15.06. 17:00
    Admira tráva
    Admira Praha - Milevsko
    93 7 0 14
    0:0 (0:0)

    Pořadí tipujících

    #   Přezdívka Můj klub Body Tipy ANO NE Výsl.
    1
      GeorgN
    334.6 224 102 122 26
    2
      
    314.8 234 104 130 24
    3
      
    313.5 225 97 128 22
    4 Sigma Olomouc 311 239 115 124 25
    5 Větrovy 310 239 118 121 23
    6
      
    Nové Strašecí 309.2 237 105 132 19
    7
      
    299.6 239 109 130 25
    8
      Slavex
    Domažlice 292.6 225 98 127 19
    9
      
    Úvaly 291.5 235 112 123 21
    10
      
    Litol 270.2 230 105 125 19
    11 Admira Praha 266.3 203 91 112 16
    12
      
    Dolní Dvořiště 264.4 149 42 107 21
    13
      
    262.5 238 108 130 19
    14
      
    Klatovy 260.8 185 85 100 17
    15
      
    Bernartice 259.8 225 108 117 15
    16
      
    Kučerov 243.8 223 101 122 18
    17
      
    243.1 203 103 100 16
    18
      
    Hradiště 215.2 184 89 95 11
    19
      
    Benešov 214.5 199 95 104 9
    20
      Janko
    197.6 139 64 75 14
    21
      
    Suchdol 144.1 96 39 57 13
    22
      
    Sparta Praha 139.6 195 93 102 0
    23
      ssimco
    Tuchlovice 136.3 97 49 48 6
    24
      
    Poříčí n/S. 127.2 88 42 46 10
    25
      
    Bohemians 87.3 79 36 43 5
    26
      
    78.9 83 28 55 6
    27
      
    Slavia Praha 71.2 61 25 36 5
    28
      
    44.5 59 26 33 0
    29
      
    Tábor 36.7 18 7 11 4
    30
      
    Bohemians 1905 33.6 26 12 14 1
    31
      
    Bohemians 1905 22.2 8 4 4 3
    32 Turnov 10 8 4 4 0
    33
      
    5.6 6 3 3 0
    34
      
    Jistebnice 5.6 8 4 4 0
    35
      
    Slovan Bratislava 4.6 8 2 6 0
    36
      
    H. Králové 3.8 12 3 9 0
    37
      
    Božejovice 3.6 8 3 5 0
    38
      
    Kájov 1.8 2 1 1 0
    39
      
    0 2 0 2 0
    39
      
    Vráž 0 2 0 2 0
    Pravidla tipovačky
    1 
    Správce soutěže: X X
    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 4 3 69:24 73
    2. 30 19 7 4 50:24 64
    3. 30 12 13 5 46:30 49
    4. 30 12 9 9 45:43 45
    5. 30 12 8 10 34:30 44
    6. 30 11 11 8 42:41 44
    7. 30 12 7 11 56:44 43
    8. 30 12 6 12 42:28 42
    9. 30 10 10 10 56:47 40
    10. 30 11 7 12 43:51 40
    11. 30 11 5 14 60:48 38
    12. 30 10 6 14 36:51 36
    13. 30 8 10 12 32:44 34
    14. 30 8 5 17 29:63 29
    15. 30 7 6 17 38:65 27
    16. 30 2 6 22 27:72 12

    Nejčtenější ze sportu