Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 13. října 2019
svátek má Renáta.
Hlavní menu
  • ID: 2060
  • Návštěvy: 437/1
  • Fans: 18
  • web >
  • Hradec Králové  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
19987
Týden:
437
Dnes:
1
On-line:
1

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

ID: 12844  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 225/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

9.kolo

21.09. 17:00 Vítkovice - Chrudim 2:1 (1:1)
21.09. 18:00 Znojmo - Ústí n/L 3:0 (2:0)
21.09. 18:00 Jihlava - Vlašim 3:0 (0:0)
So 22.09. 10:15 Pardubice - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
So 22.09. 10:15 Sokolov - Prostějov 3:0 (2:0)
Ne 23.09. 15:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 4:0 (2:0)
Ne 23.09. 16:30 Táborsko - České Budějovice 1:1 (0:0)
Ne 23.09. 16:30 Varnsdorf - Třinec 0:1 (0:0)

4:0 (2:0)

Ne 23.09. 2018 15:00 - Malšovický st. - 903 diváků
Rozhodčí: Proske - Kotík, Leška

Góly (Asistence)

     F. Durděvič
   15´  V. Pardubský   (vlastní)
   56´  F. Zorvan
   70´  W. da Silva

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z 63
Z
Z
Z 75
Z
Z
Z 25
Z 79
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 38
O
O
O
Z 46
Z 46
Z 88
Z
Z
Z 70
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 63
Z 75
U 79
Z
Z
O
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 46
Z 70
Z
U
O
B
Trenér:   Zdenko Frťala   Trenér:   Petr Mikolanda  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, Ne 20.10. 15:30
Vlašim - Hradec Králové
B-Tým: ČFL - skupina B, So 19.10. 15:30
Ústí n.O. - Hradec Králové
Ženy: 2.liga žen, Ne 20.10. 11:00
1.FC Olomouc - Hradec Králové
Dorost U-19: Česká liga B - U19, St 16.10. 13:00
Olympia HK - Hradec Králové
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, So 19.10. 14:15
Opava - Hradec Králové
Dorost U-17 B: Ćeská liga B U-17, St 16.10. 15:15
OHK Kratonohy - Hradec Králové
Žáci U-15: Česká liga, So 19.10. 10:15
Hradec Králové - Vyšehrad
Žáci U-14: Česká liga, So 19.10. 12:00
Hradec Králové - Vyšehrad
Žáci U-13: ČL skupina D, St 16.10. 16:00
Vysoké Mýto - Hradec Králové
Žáci U-12: ČL skupina D, St 16.10. 16:00
Vysoké Mýto - Hradec Králové
Dívky U-13: OP ml.žáci, Po 14.10. 16:30
Hradec Králové - Hořiněves
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 8 2 1 19:6 26
2. 11 8 0 3 23:13 24
3. 11 7 2 2 22:14 23
4. 11 6 3 2 23:11 21
5. 11 5 4 2 20:13 19
6. 11 5 4 2 20:15 19
7. 11 5 2 4 19:15 17
8. 11 4 4 3 18:15 16
9. 11 3 4 4 19:20 13
10. 11 3 3 5 14:23 12
11. 11 2 5 4 11:16 11
12. 11 3 1 7 15:18 10
13. 11 2 3 6 15:31 9
14. 11 2 2 7 15:20 8
15. 11 2 2 7 9:18 8
16. 11 1 3 7 10:24 6