Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 167/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
22149
Týden:
167
Dnes:
8
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 15036  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 386/0
< 01 02 03 04 05 06 07  > 

1.kolo

Út 11.08. 17:30 Frenštát - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
Út 11.08. 17:30 HFK Olomouc - Rosice 0:2 (0:0)
14.08. 18:00 Soběslav - Táborsko 1:4 (1:0)
So 15.08. 10:15 Slaný - Hostouň 1:2 pp (1:1)
So 15.08. 10:15 Kolín - Pardubice 2:1 np (1:1)
So 15.08. 10:15 Lhota p. L. - Chlumec n. C. 0:7 (0:3)
So 15.08. 10:15 Dvůr Králové - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
So 15.08. 10:15 Brandýs - Domažlice 2:4 (0:2)
So 15.08. 10:15 SK Kladno - Benešov 5:6 (1:6)
So 15.08. 10:15 Libiš - Vltavín 0:6 (0:2)
So 15.08. 10:15 Motorlet Praha - Meteor 1:0 (1:0)
So 15.08. 10:30 Mar. Lázně - Karlovy Vary 0:6 (0:1)
So 15.08. 14:30 Chomutov - Povltavská FA 1:3 (1:2)
So 15.08. 16:00 Březová - Zbuzany 3:2 (2:0)
So 15.08. 17:00 Srbice - Sokolov 3:0 (2:0)
So 15.08. 17:00 Velvary - Dobříš 5:1 (2:0)
So 15.08. 17:00 ČLU Beroun - Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)
So 15.08. 17:00 Náchod - H. Králové 0:6 (0:0)
So 15.08. 17:00 Vysoké Mýto - Zápy 4:3 pp (3:3)
So 15.08. 17:00 Souš - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
So 15.08. 17:00 Velké Hamry - Vlašim 0:2 (0:2)
So 15.08. 17:00 Český Brod - Písek 2:1 np (1:1)
Ne 16.08. 17:00 Sedlčany - Vyšehrad 0:6 (0:2)
Út 25.08. 17:00 Letohrad - Chrudim 0:2 (0:1)
Út 25.08. 17:30 Tasovice - Znojmo 4:5 pp (3:3)
Út 25.08. 17:30 Humpolec - Nové Město n.M. 1:2 (1:1)
St 26.08. 17:30 Nový Jičín - Petřkovice 0:3 (0:0)
St 26.08. 17:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 0k:3
St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 1:4 (0:1)
St 26.08. 17:30 Rýmařov - Prostějov 0k:3
St 26.08. 17:30 Hranice - Blansko 0k:3
St 26.08. 17:30 Dětmarovice - Hlučín 1:6 (0:4)
St 26.08. 17:30 Slavičín - Třinec 0k:3
St 26.08. 17:30 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
St 26.08. 17:30 Lanžhot - Líšeň 0:1 (0:1)
St 26.08. 17:30 Strání - Kroměříž 1:5 (0:1)
St 26.08. 17:30 Skaštice - Vyškov 0:6 (0:5)
St 26.08. 17:30 Hlubina - Vítkovice 6:3 (3:2)
St 26.08. 17:30 Olešnice - Uničov 0:4 (0:0)
St 26.08. 18:00 Admira Praha - Dukla Praha 0:4 (0:2)
St 26.08. 18:00 Přepeře - Varnsdorf 3:1 (2:0)
St 26.08. 18:00 Komárov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
St 02.09. 17:30 Kosmonosy - Aritma Praha 1:2 np (1:1)

1:4 (1:0)

Pá 14.08. 2020 18:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, Po 17.05. 17:00
Dukla Praha - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, So 15.05. 00:00
Táborsko - Slavia Praha
Dorost U-17: Česká liga A - U17, So 15.05. 00:00
Táborsko - Slavia Praha
Žáci U-15: Divize skupina A, So 15.05. 00:00
Rokycany - Táborsko
Žáci U-14: Divize skupina A, So 15.05. 00:00
Rokycany - Táborsko
Žáci U-13: ČL skupina A, So 15.05. 00:00
Táborsko - CU Bohemians
Žáci U-12: ČL skupina A, So 15.05. 00:00
Táborsko - CU Bohemians
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 23 17 4 2 47:18 55
2. 23 12 9 2 40:22 45
3. 23 11 6 6 37:32 39
4. 23 11 3 9 33:32 36
5. 23 10 5 8 22:28 35
6. 23 9 6 8 35:30 33
7. 23 8 7 8 32:27 31
8. 23 9 4 10 29:27 31
9. 23 8 5 10 28:30 29
10. 23 7 7 9 36:39 28
11. 23 6 10 7 19:25 28
12. 23 6 7 10 22:25 25
13. 23 6 5 12 27:30 23
14. 23 1 2 20 12:54 5

Nejčtenější ze sportu