Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 2062
  • Návštěvy: 52/1
  • Fans: 0
  • web >
  • Hradec Králové  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
9035
Týden:
52
Dnes:
12
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 15036  |  Sezona: 2020/21  |  muži  |  Návštěvy: 410/0
< 01 02 03 04 05 06 07  > 

1.kolo

Út 11.08. 17:30 Frenštát - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
Út 11.08. 17:30 HFK Olomouc - Rosice 0:2 (0:0)
14.08. 18:00 Soběslav - Táborsko 1:4 (1:0)
So 15.08. 10:15 Slaný - Hostouň 1:2 pp (1:1)
So 15.08. 10:15 Kolín - Pardubice 2:1 np (1:1)
So 15.08. 10:15 Lhota p. L. - Chlumec n. C. 0:7 (0:3)
So 15.08. 10:15 Dvůr Králové - Ústí n.O. 0:3 (0:1)
So 15.08. 10:15 Brandýs - Domažlice 2:4 (0:2)
So 15.08. 10:15 SK Kladno - Benešov 5:6 (1:6)
So 15.08. 10:15 Libiš - Vltavín 0:6 (0:2)
So 15.08. 10:15 Motorlet Praha - Meteor 1:0 (1:0)
So 15.08. 10:30 Mar. Lázně - Karlovy Vary 0:6 (0:1)
So 15.08. 14:30 Chomutov - Povltavská FA 1:3 (1:2)
So 15.08. 16:00 Březová - Zbuzany 3:2 (2:0)
So 15.08. 17:00 Srbice - Sokolov 3:0 (2:0)
So 15.08. 17:00 Velvary - Dobříš 5:1 (2:0)
So 15.08. 17:00 ČLU Beroun - Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)
So 15.08. 17:00 Náchod - H. Králové 0:6 (0:0)
So 15.08. 17:00 Vysoké Mýto - Zápy 4:3 pp (3:3)
So 15.08. 17:00 Souš - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
So 15.08. 17:00 Velké Hamry - Vlašim 0:2 (0:2)
So 15.08. 17:00 Český Brod - Písek 2:1 np (1:1)
Ne 16.08. 17:00 Sedlčany - Vyšehrad 0:6 (0:2)
Út 25.08. 17:00 Letohrad - Chrudim 0:2 (0:1)
Út 25.08. 17:30 Tasovice - Znojmo 4:5 pp (3:3)
Út 25.08. 17:30 Humpolec - Nové Město n.M. 1:2 (1:1)
St 26.08. 17:30 Nový Jičín - Petřkovice 0:3 (0:0)
St 26.08. 17:30 Ždírec n.D. - Velké Meziříčí 0k:3
St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 1:4 (0:1)
St 26.08. 17:30 Rýmařov - Prostějov 0k:3
St 26.08. 17:30 Hranice - Blansko 0k:3
St 26.08. 17:30 Dětmarovice - Hlučín 1:6 (0:4)
St 26.08. 17:30 Slavičín - Třinec 0k:3
St 26.08. 17:30 Val. Meziříčí - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
St 26.08. 17:30 Lanžhot - Líšeň 0:1 (0:1)
St 26.08. 17:30 Strání - Kroměříž 1:5 (0:1)
St 26.08. 17:30 Skaštice - Vyškov 0:6 (0:5)
St 26.08. 17:30 Hlubina - Vítkovice 6:3 (3:2)
St 26.08. 17:30 Olešnice - Uničov 0:4 (0:0)
St 26.08. 18:00 Admira Praha - Dukla Praha 0:4 (0:2)
St 26.08. 18:00 Přepeře - Varnsdorf 3:1 (2:0)
St 26.08. 18:00 Komárov - Ústí n/L 1:3 (1:1)
St 02.09. 17:30 Kosmonosy - Aritma Praha 1:2 np (1:1)

0:7 (0:3)

So 15.08. 2020 10:15

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina B, So 22.05. 00:00
Chlumec n. C. - H. Králové
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 0 1 1 18:8 19
2. 8 6 0 0 2 19:8 18
3. 8 5 0 1 2 16:9 16
4. 8 5 0 0 3 15:13 15
5. 8 5 0 0 3 16:15 15
6. 8 4 0 1 3 26:16 13
7. 8 4 0 1 3 10:7 13
8. 8 3 2 0 3 10:12 13
9. 8 3 1 1 3 11:9 12
10. 7 4 0 0 3 13:13 12
11. 8 3 0 1 4 12:15 10
12. 8 2 1 1 4 11:13 9
13. 8 2 1 0 5 9:15 8
14. 8 2 1 0 5 12:22 8
15. 7 0 2 1 4 7:16 5
16. 8 1 0 0 7 4:18 3

Nejčtenější ze sportu