Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 103/1
  • Fans: 9
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
28727
Týden:
103
Dnes:
10
On-line:
1

I. třída MŽ, skupina B - Praha

ID: 14660  |  Sezona: 2020/21  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 23/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

1.kolo

So 05.09. 11:30 Ďáblice - Střešovice 1911 C 22:0 (9:0)
So 05.09. 13:30 Podolí - Stodůlky B 7:5 (7:2)
So 05.09. 17:00 Zbraslav - Nebušice 18:0 (6:0)
Ne 06.09. 10:00 Meteor C - Aritma Praha C 3:11 (0:7)
Ne 06.09. 13:00 Zličín - Řepy 5:3 (2:1)
Ne 06.09. 14:45 Př. Kopanina - Sparta - dívky 2:9 (2:3)

5:3 (2:1)

Ne 06.09. 2020 13:00

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Petr Mertin

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, Ne 17.01. 12:30
ABC Braník - Řepy
B-Tým: III. třída skupina A, Ne 31.01. 11:00
ST FJFI ČVUT - Řepy
Dorost U-17: II. třída MD, Ne 28.02. 13:00
SK Nusle - Řepy
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, Ne 28.02. 13:00
Řepy - Zličín
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, Ne 28.02. 13:00
Podolí - Řepy
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, Ne 28.02. 13:15
Bohnice - Řepy
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 10 0 0 52:6 30
2. 10 8 1 1 66:12 25
3. 10 7 1 2 23:12 22
4. 10 7 0 3 39:21 21
5. 10 6 1 3 33:21 19
6. 9 4 2 3 27:28 14
7. 9 4 1 4 31:21 13
8. 10 4 1 5 27:27 13
9. 10 4 1 5 30:38 13
10. 10 4 0 6 24:39 12
11. 10 3 2 5 21:32 11
12. 9 3 2 4 14:29 11
13. 9 3 0 6 18:23 9
14. 10 2 2 6 19:42 8
15. 10 2 0 8 18:59 6
16. 10 0 0 10 5:37 0

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00

Nejčtenější ze sportu