Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
1256
Týden:
8
Dnes:
1
On-line:
1

1:2 (0:1 1:1 0:0)

St 24.07. 2019 17:30

Přípravná utkání 2019-20

ID: 14518  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 105/0
< 01 02  > 

Přípravná utkání 2019-20 I.

St 24.07. 17:30 Liberec - Soligorsk 1:2
So 27.07. 17:30 Litvínov - Spartak Moskva 1:2
Út 30.07. 17:30 Litvínov - Kladno 5:4 pp
Čt 01.08. 17:30 Kladno - Slavia Praha 6:4
Čt 01.08. 17:30 Litoměřice - Litvínov 2:4
Čt 01.08. 17:30 Karlovy Vary - Jekatěrinburg 2:4
Čt 01.08. 17:30 Olomouc - Kokshetau 2:3 np
Út 06.08. 17:30 Liberec - Novokuzněck 3:4 pp
Út 06.08. 17:30 České Budějovice - Plzeň 1:2
Út 06.08. 17:30 Kladno - Litvínov 2:5
Út 06.08. 18:00 Sparta Praha - Slavia Praha 5:0
Út 06.08. 18:00 Kometa Brno - Trenčín 4:1
Čt 08.08. 17:00 Olomouc - Jihlava 5:2
Čt 08.08. 17:30 Plzeň - Kladno 5:2
Čt 08.08. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 3:4 pp
Čt 08.08. 18:00 Sparta Praha - Karlovy Vary 8:1
Čt 08.08. 18:00 Kometa Brno - České Budějovice 6:4
Ne 11.08. 17:00 Davos - Vítkovice 1:4
Po 12.08. 11:00 Karlovy Vary - Sokolov 3:6
Út 13.08. 17:00 Třinec - Kometa Brno 5:2
Út 13.08. 17:00 Olomouc - Trenčín 6:3
Út 13.08. 17:30 Kladno - Mladá Boleslav 1:4
Út 13.08. 18:00 Karlovy Vary - Novosibirsk 2:3
Út 13.08. 18:00 Zlín - Slavia Praha 3:2
Út 13.08. 19:00 Rapperswil - Vítkovice 4:2
St 14.08. 18:00 Sparta Praha - KooKoo 5:1
Čt 15.08. 17:00 Zug - Vítkovice 3:2
Čt 15.08. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 4:3
Čt 15.08. 17:30 Liberec - KooKoo 3:2
Čt 15.08. 18:00 Frýdek-Místek - Třinec 1:4
Čt 15.08. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 2:0
Čt 15.08. 18:00 Přerov - Zlín 4:1
Čt 15.08. 18:00 Slovan Bratislava - Karlovy Vary 2:3
16.08. 12:30 Trenčín - Karlovy Vary 9:3
16.08. 15:30 Kladno - Lausitzer 5:1
So 17.08. 16:00 Ambri-Piotta - Vítkovice 6:1
So 17.08. 16:00 Soči - Sparta Praha 4:3
Ne 18.08. 16:00 Litvínov - Vladivostok 3:4
Út 20.08. 16:00 Mountfield HK - Vienna 5:1
Út 20.08. 17:00 Karlovy Vary - Soči 2:1 pp
Út 20.08. 17:30 Kladno - Plzeň 2:8
Út 20.08. 18:00 Zlín - Olomouc 2:3 pp
Út 20.08. 18:00 Kometa Brno - Třinec 3:6
St 21.08. 12:00 Servette - Sparta Praha 3:2

1:2 (0:1 1:1 0:0)

St 24.07. 2019 17:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

Brankáři MI OG ZS ZN
Brankáři MI OG ZS ZN
P Sestava G A +/- TM ZN
P Sestava G A +/- TM ZN
Správce karty klubu: Lukáš Manoušek