Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 743
  • Návštěvy: 52/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10565
Týden:
52
Dnes:
1
On-line:
1

Krajský přebor U-15 - A

ID: 14208  |  Sezona: 2019/20  |  žáci U-15  |  Návštěvy: 29/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 

8.kolo

Út 24.09. 17:00 Švermov - Hostouň 4:0 (3:0)
So 28.09. 09:30 Lhota - Dobříš 3:1 (2:1)
So 28.09. 10:00 SK Rakovník - Vestec 6:2 (5:1)
So 28.09. 10:15 Roztoky - Slaný 2:3 (1:3)
So 28.09. 10:15 Psáry - Hořovice 0:5 (0:2)
Ne 29.09. 09:30 Povltavská FA - Spartak Příbram 4:0 (0:0)
Ne 29.09. 10:15 ČLU Beroun - Sedlčany 3:1 (2:0)
Ne 29.09. 10:15 Unhošť - Tatran Rakovník 0k:0

3:1 (2:1)

So 28.09. 2019 09:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, Ne 01.11. 10:15
Štěpničná: Meteor - Dobříš
B-Tým: I.B třída skupina E, So 31.10. 14:00
Čísovice - Dobříš
Dorost U-19: I.A třída skupina D, St 28.10. 10:00
Sedlec-Prčice - Dobříš
Žáci U-15: Krajský přebor A, St 28.10. 10:15
Dobříš - Králův Dvůr
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, St 28.10. 11:55
Dobříš - Králův Dvůr
: okresní přebor, sk. B, So 31.10. 00:00
Dobříš - Nová Ves p.Pl.
: okresní přebor, sk. C, St 28.10. 14:00
Dobříš - Počepice
Žáci U-15: I.A třída - skupina A, St 28.10. 10:15
Roztoky - Dobříš
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 2 0 0 19:4 22
2. 10 6 0 1 2 16:13 20
3. 9 4 2 1 2 15:6 17
4. 8 3 3 2 0 18:10 17
5. 8 4 0 2 2 15:6 14
6. 7 4 1 0 2 16:11 14
7. 8 3 2 1 2 17:17 14
8. 8 3 2 0 3 7:13 13
9. 9 3 1 0 5 15:14 11
10. 9 3 0 2 4 9:9 11
11. 8 2 1 2 3 15:14 10
12. 8 3 0 1 4 14:21 10
13. 9 1 1 2 4 10:16 8
14. 8 2 1 0 5 11:21 8
15. 7 1 0 1 5 5:15 4
16. 8 1 0 1 6 13:25 4

Nejčtenější ze sportu