Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 743
  • Návštěvy: 45/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10555
Týden:
45
Dnes:
11
On-line:
1

Krajský přebor U-13 - A

ID: 14207  |  Sezona: 2019/20  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 32/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 

8.kolo

Út 24.09. 18:40 Švermov - Hostouň 1:9 (0:5)
So 28.09. 11:10 Lhota - Dobříš 1:3 (1:1)
So 28.09. 11:40 SK Rakovník - Vestec 0:7 (0:3)
So 28.09. 11:55 Roztoky - Slaný 4:8 (2:3)
So 28.09. 11:55 Psáry - Hořovice 4:0 (2:0)
Ne 29.09. 11:10 Povltavská FA - Spartak Příbram 5:2 (3:1)
Ne 29.09. 11:55 ČLU Beroun - Sedlčany 6:4 (3:3)
Ne 29.09. 11:55 Unhošť - Tatran Rakovník 7:4 (3:1)

1:3 (1:1)

So 28.09. 2019 11:10

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 24.10. 14:30
Dobříš - Ostrov
B-Tým: I.B třída skupina E, Ne 25.10. 14:30
Dobříš - Nová Ves p.Pl.
Dorost U-19: I.A třída skupina D, So 24.10. 10:00
Dobříš - Bohutín
Žáci U-15: Krajský přebor A, Ne 25.10. 10:00
Spartak Příbram - Dobříš
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, Ne 25.10. 11:40
Spartak Příbram - Dobříš
: okresní přebor, sk. B, So 24.10. 00:00
Pičín - Dobříš
: okresní přebor, sk. C, So 24.10. 00:00
Jesenice - Dobříš
Žáci U-15: I.A třída - skupina A, So 24.10. 10:15
Kročehlavy - Dobříš
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 2 0 0 19:4 22
2. 8 4 2 1 1 13:4 17
3. 8 3 3 2 0 18:10 17
4. 9 5 0 1 2 15:12 17
5. 8 4 0 2 2 15:6 14
6. 7 4 1 0 2 16:11 14
7. 8 3 2 1 2 17:17 14
8. 8 3 2 0 3 7:13 13
9. 9 3 1 0 5 15:14 11
10. 9 3 0 2 4 9:9 11
11. 8 2 1 2 3 15:14 10
12. 8 3 0 1 4 14:21 10
13. 9 1 1 2 4 10:16 8
14. 8 2 1 0 5 11:21 8
15. 7 1 0 1 5 5:15 4
16. 8 1 0 1 6 13:25 4

Nejčtenější ze sportu