Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 743
  • Návštěvy: 142/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Příbram  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
10385
Týden:
142
Dnes:
6
On-line:
1

Krajský přebor U-13 - A

ID: 14207  |  Sezona: 2019/20  |  žáci U-13  |  Návštěvy: 97/0
< 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 

1.kolo

St 28.08. 17:40 Vestec - Hořovice 0:2 (0:1)
St 28.08. 18:40 SK Rakovník - Lhota 5:1 (2:1)
St 28.08. 18:40 Baník Švermov - Psáry 5:4 (4:2)
St 28.08. 18:40 Povltavská FA - ČLU Beroun 8:2 (6:0)
St 28.08. 18:40 Spartak Příbram - Dobříš 4:7 (2:4)
St 28.08. 18:40 Tatran Rakovník - Sedlčany 4:9 (2:2)
St 28.08. 18:40 Hostouň - Slaný 9:5 (5:0)
St 18.09. 18:40 Unhošť - Roztoky 7:3 (4:1)

4:7 (2:4)

St 28.08. 2019 18:40

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina B, So 26.09. 15:30
Dobříš - SK Kladno
B-Tým: I.B třída skupina E, Ne 27.09. 16:30
Dobříš - Tlustice
Dorost U-19: I.A třída skupina D, So 26.09. 00:00
Dobříš - Dolní Břežany
Žáci U-15: Krajský přebor A, Ne 27.09. 10:15
Dobříš - Sedlčany
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, Ne 27.09. 11:55
Dobříš - Sedlčany
: okresní přebor, sk. B, St 23.09. 17:00
Stará Huť - Dobříš
: okresní přebor, sk. C, So 26.09. 00:00
Višňová - Dobříš
Žáci U-15: I.A třída - skupina A, So 26.09. 10:15
Kralupy 1901 - Dobříš
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 5 4 1 0 0 11:2 14
2. 5 3 1 1 0 12:2 12
3. 5 2 2 1 0 14:7 11
4. 5 3 1 0 1 10:7 11
5. 5 3 0 1 1 12:9 10
6. 5 3 0 1 1 9:8 10
7. 5 2 1 0 2 10:7 8
8. 5 2 0 2 1 6:4 8
9. 5 2 1 0 2 3:8 8
10. 5 2 0 1 2 5:5 7
11. 5 1 1 1 2 5:7 6
12. 5 1 1 0 3 7:8 5
13. 5 1 1 0 3 8:13 5
14. 5 0 1 2 2 7:10 4
15. 5 0 0 1 4 2:9 1
16. 5 0 0 0 5 3:18 0

Nejčtenější ze sportu