Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 15. srpna 2020
svátek má Hana.
Hlavní menu
  • ID: 3785
  • Návštěvy: 242/1
  • Fans: 14
  • web >
  • Karviná  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15201
Týden:
242
Dnes:
17
On-line:
1

3:1 (2:0)

Ne 28.06. 2020 14:30 - Andrův stadion - 1546 diváků
Rozhodčí: Berka - Kříž, Myška

FORTUNA:LIGA

ID: 13764  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 656/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

2.kolo

19.07. 18:30 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:2 (0:0)
So 20.07. 17:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 0:2 (0:1)
So 20.07. 17:00 Sigma Olomouc - Zlín 1:0 (0:0)
So 20.07. 17:00 Opava - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)
So 20.07. 19:30 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (0:0)
Ne 21.07. 16:30 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 3:0 (3:0)
Ne 21.07. 19:00 Teplice - Slavia Praha 1:5 (0:3)
Po 22.07. 18:00 Karviná - Baník Ostrava 1:2 (0:1)

1:2 (0:1)

Po 22.07. 2019 18:00 - Městský stadion - 4833 diváků
Rozhodčí: Marek - Vlček, Vodrážka

Góly (Asistence)

   86´  V. Smrž

Góly (Asistence)

   10´  T. Smola
   68´  M. Jirásek
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 90
Z 46
Z 70 88
Z 41 87
Z 17
Z 61
Z
Z
Z
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 90
O
Z 75
Z
Z 28
Z 76
Z 54 90
Z
U 89
U 67
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46 54
Z 61
Z 88
Z
Z
Z
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 67
Z 76
Z 89
B
Z
Z
U
Trenér:   František Straka   Trenér:   Bohumil Páník  
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, Ne 23.08. 16:30
Karviná - Baník Ostrava
B-Tým: Divize - skupina F, Ne 16.08. 10:15
Havířov - Karviná
Dorost U-19: 1.liga staršího dorostu, Pá 21.08. 14:00
Karviná - Č.Budějovice Ak
Dorost U-17: 1.liga mladšího dorostu, Pá 21.08. 16:15
Karviná - Č.Budějovice Ak
Dorost U-19 B: MSD skupina E, Ne 16.08. 11:00
Karviná - Uničov
Dorost U-17 B: MSD skupina E, Ne 16.08. 13:15
Karviná - Uničov
Žáci U-15: MSL Top, Ne 16.08. 10:30
Hodonín - Karviná
Žáci U-14: MSL Top, Ne 16.08. 12:30
Hodonín - Karviná
Žáci U-13: MSL skupina sever, St 19.08. 16:00
Frýdek-Místek - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, St 19.08. 16:00
Frýdek-Místek - Karviná
Žáci U-15: Krajský přebor, Ne 23.08. 09:00
Karviná - Kopřivnice
Žáci U-13 B: Krajský přebor, Ne 23.08. 10:45
Karviná - Kopřivnice
Žáci U-13 C: OP mladší žáci, So 22.08. 10:00
Karviná - Horní Žukov
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 0 0 0 0 0:0 0
2. 0 0 0 0 0:0 0
3. 0 0 0 0 0:0 0
4. 0 0 0 0 0:0 0
5. 0 0 0 0 0:0 0
6. 0 0 0 0 0:0 0
7. 0 0 0 0 0:0 0
8. 0 0 0 0 0:0 0
9. 0 0 0 0 0:0 0
10. 0 0 0 0 0:0 0
11. 0 0 0 0 0:0 0
12. 0 0 0 0 0:0 0
13. 0 0 0 0 0:0 0
14. 0 0 0 0 0:0 0
15. 0 0 0 0 0:0 0
16. 0 0 0 0 0:0 0
17. 0 0 0 0 0:0 0
18. 0 0 0 0 0:0 0