Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 51
  • Návštěvy: 109/1
  • Fans: 9
  • web >
  • Praha 17  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
28529
Týden:
109
Dnes:
25
On-line:
1

III. třída skupina A - Praha

ID: 14010  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 38/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 

7.kolo

So 05.10. 15:00 Zlíchov B - Chuchle 5:1 (4:1)
So 05.10. 16:00 Suchdol B - Řepy B 0:3 (0:0)
Ne 06.10. 16:00 Lysolaje - Cholupice B 0:1 (0:0)
Ne 06.10. 16:00 Spartak Kbely B - Libuš B 4:4 (1:2)
Ne 06.10. 16:00 1.FC Prosex - Raptors B 2:1 (0:0)
Ne 06.10. 16:00 Čechie Smíchov C - ST FJFI ČVUT 0:2 (0:0)
Út 08.10. 19:00 Bílá Hora B - Nebušice B 2:2 (1:2)

0:3 (0:0)

So 05.10. 2019 16:00 - Znojmo

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: Petr Mertin

Zápasy

A-Tým: I.B třída skupina A, Ne 01.11. 14:00
Miškovice - Řepy
B-Tým: III. třída skupina A, Ne 01.11. 10:15
Chuchle - Řepy
Dorost U-17: II. třída MD, Ne 08.11. 11:00
Modřany - Řepy
Žáci U-15: I. třída SŽ, skupina B, So 07.11. 12:30
Tempo - Řepy
Žáci U-13: I. třída MŽ, skupina B, Ne 08.11. 14:00
Řepy - Sparta - dívky
Ml. žáci B: II. třída MŽ, skupina D, Ne 08.11. 12:00
Řepy - Řeporyje
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 10 10 0 0 52:6 30
2. 10 8 1 1 66:12 25
3. 10 7 1 2 23:12 22
4. 10 7 0 3 39:21 21
5. 10 6 1 3 33:21 19
6. 10 4 2 4 31:21 14
7. 9 4 2 3 27:28 14
8. 10 4 1 5 27:27 13
9. 10 4 1 5 30:38 13
10. 10 4 0 6 24:39 12
11. 10 3 2 5 21:32 11
12. 9 3 2 4 14:29 11
13. 10 3 1 6 18:23 10
14. 10 2 2 6 19:42 8
15. 10 2 0 8 18:59 6
16. 10 0 0 10 5:37 0

Krátké zprávy z klubu

Letní příprava A mužstva

07.07. 2014 | 11:18
25.7. - Zahájení přípravy

29.7. - přípravný zápas Uhelné Sklady (venku)

2.8. - turnaj Tuchořice

3.8. - přípravný zápas Stodůlky (doma)

10.8. 17:00 - přípravný zápas Střešovice B (doma)

17.8. 18:00 - Bílá Hora (doma)

(další informace budou průběžně doplňovány)

Tréninky:
úterý 18:00 - tráva
čtvrtek 18:00 - Socháňova
pátek 18:00 - tráva

Zimní příprava A mužstva

09.01. 2014 | 18:17 Zimní příprava A mužstva:
ÚT, ČT, PÁ - 18.30 - 20.00 hodin na ZŠ Socháňova.
ors

Tréninky na trávě podzim 2013

16.04. 2013 | 14:50
Vzhledem ke stavu hřiště se dnem 15. 10. 2013 tréninky na trávě nekonají.
ros

Tréninky na ZŠ Socháňova podzim 2013

14.04. 2013 | 12:01
V období od 15. 10. 2013
M "A": ÚT, ČT - 18.30 - 20.00
SD: PO, ST - 18.00 - 19.30, PÁ - 18.30 - 19.30
SŽ: PO, PÁ - 16.30 - 18.00, ST - 17.00 - 18.30
MŽ: PO, ÚT, ČT - 17.00 - 18.30
SPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
MPŘ: ÚT, ČT - 17.00 - 18.30, PÁ - 17.00 - 18.00
školička: ÚT - 16.30 - 17.30
ors

Anketa

Podaří se A mužstvu v příští sezóně postoupit zpět do I. B třídy?
ano
95
ne
102
Hlasování ukončeno 31.08. 2013 12:00

Nejčtenější ze sportu