Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3958
  • Návštěvy: 112/1
  • Fans: 0
  • Ostrava-město  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
12970
Týden:
112
Dnes:
1
On-line:
1

Moravskoslezský krajský přebor

ID: 13855  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 293/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16  > 

3.kolo

So 17.08. 17:00 Břidličná - Oldřišov 5:0 (3:0)
So 17.08. 17:00 Český Těšín - Pustá Polom 1:3 (1:1)
So 17.08. 17:00 Hlubina - Čeladná 3:0 (2:0)
So 17.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Fulnek 2:3 (1:2)
So 17.08. 17:00 Loko Petrovice - Kobeřice 1:1 (1:1)
So 17.08. 17:00 Brušperk - Dolní Datyně 2:3 (1:1)
Ne 18.08. 17:00 Krnov - Bystřice 4:0 (2:0)

3:0 (2:0)

So 17.08. 2019 17:00

Góly (Asistence)

   25´  O. Klíma
   38´  J. Krčmařík
   55´  J. Krčmařík

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 73
O 46
O
O 77 85
O 66
O
O 55
O
O
O 79
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 39
O
O
O
O 63
O
O
O 76
O 39,58 58
O
O
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46 67
U 66
O 73
Z 79
O 85
B
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 63
O 76
U
U
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Krajský přebor, So 26.09. 16:00
Hlubina - Pustá Polom
B-Tým: Městský přebor,sk. A, Ne 27.09. 16:00
Hlubina - Hrabůvka
Žáci U-15: Krajská soutěž, skupina B, So 26.09. 00:00
Hlubina - Třebovice
Dorost U-19: Krajský přebor, So 26.09. 00:00
Hlubina - Bílovec
Žáci U-13: Krajská soutěž, skupina B, So 26.09. 00:00
Hlubina - Třebovice
4: Krajský přebor, So 26.09. 00:00
Hlubina - Bílovec
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 7 1 0 20:7 22
2. 8 6 2 0 27:7 20
3. 8 6 1 1 28:11 19
4. 8 6 1 1 26:12 19
5. 8 4 3 1 14:8 15
6. 8 5 0 3 20:14 15
7. 8 5 0 3 17:12 15
8. 8 4 2 2 10:11 14
9. 8 4 1 3 17:11 13
10. 8 2 0 6 14:24 6
11. 8 2 0 6 8:18 6
12. 8 1 2 5 10:20 5
13. 8 1 2 5 9:20 5
14. 8 1 1 6 13:20 4
15. 8 1 0 7 16:31 3
16. 8 1 0 7 7:30 3

Nejčtenější ze sportu