Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 231
  • Návštěvy: 66/1
  • Fans: 2
  • web >
  • Beroun  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
12191
Týden:
66
Dnes:
7
On-line:
1

Divize - skupina A

ID: 13757  |  Sezona: 2019/20  |  muži  |  Návštěvy: 73/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16  > 

9.kolo

So 05.10. 10:15 Petřín Plzeň - Mýto 3:4 np (3:3)
So 05.10. 10:30 Hořovice - Mar. Lázně 2:1 (1:1)
So 05.10. 10:30 J. Hradec - Čížová 0:2 (0:0)
So 05.10. 16:00 Soběslav - Rokycany 0:2 (0:1)
So 05.10. 16:00 Doubravka - Katovice 3:2 np (2:2)
So 05.10. 17:00 Hvězda Cheb - Klatovy 2:1 (0:1)
Ne 06.10. 10:15 ČLU Beroun - Č. Budějovice B 1:0 (1:0)
Ne 06.10. 16:00 Sedlčany - Přeštice 3:2 (1:0)

1:0 (1:0)

Ne 06.10. 2019 10:15

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Divize - skupina A, So 24.10. 14:30
ČLU Beroun - Soběslav
B-Tým: Okresní přebor, Ne 25.10. 15:30
ČLU Beroun - Stašov
Dorost U-19: ČD skupina C, Ne 25.10. 10:00
ČLU Beroun - Střešovice 1911
Dorost U-17: ČD skupina C , Ne 25.10. 12:15
ČLU Beroun - Střešovice 1911
Žáci U-15: Krajský přebor A, So 24.10. 10:15
Švermov - ČLU Beroun
Žáci U-13: Krajský přebor U13 - skupina A, So 24.10. 11:55
Švermov - ČLU Beroun
Žáci U-13 B: Okresní přebor - skupina A , St 28.10. 15:00
Chrustenice - ČLU Beroun
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 8 0 0 0 31:4 24
2.
 Lom
8 5 1 0 2 20:9 17
3. 7 5 0 1 1 16:6 16
4. 7 4 0 1 2 16:11 13
5. 7 4 0 1 2 18:13 13
6. 8 2 3 0 3 17:13 12
7. 7 3 1 1 2 10:9 12
8. 8 4 0 0 4 17:22 12
9. 8 3 0 2 3 21:17 11
10. 8 3 1 0 4 17:17 11
11. 7 2 2 0 3 11:15 10
12. 8 2 1 2 3 13:22 10
13. 7 3 0 1 3 7:17 10
14. 8 2 0 0 6 12:25 6
15. 8 1 0 0 7 8:19 3
16. 8 1 0 0 7 9:24 3

Nejčtenější ze sportu