Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 3158
  • Návštěvy: 69/1
  • Fans: 0
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
6213
Týden:
69
Dnes:
6
On-line:
1

I.A třída - skupina B

ID: 12914  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 74/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13  > 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

15.kolo

14.06. 18:00 Bělotín - Čechovice 3:7 (2:4)
14.06. 18:00 Lipová - Protivanov 4:1 (3:0)
So 15.06. 17:00 Chomoutov - Kostelec 6:0 (4:0)
So 15.06. 17:00 Dub n.Moravou - Plumlov 5:1 (3:0)
So 15.06. 17:00 Slavonín - Kojetín 6:0 (3:0)
So 15.06. 17:00 Lipník n. B. - Určice 7:0 (2:0)
Ne 16.06. 17:00 Brodek u Př. - Beňov 3:6 (2:4)

5:1 (3:0)

So 15.06. 2019 17:00 - 111 diváků
Rozhodčí: Rosskohl - Kundrát, Vláčil

Góly (Asistence)

     J. Šálek
   14´  R. Zubal
   17´  L. Skopal
   50´  J. Šálek
   85´  J. Kaiser

Góly (Asistence)

   80´  M. Spáčil
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z
Z
Z
Z
Z
Z
Z 46
Z
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B 71
O 67 85
O 83
O 74
Z
Z
Z 41
Z 54
Z 70
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46 86
O
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 41
Z 54
O 74
O 83
O 85
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: I.B třída - skupina B, So 04.04. 15:30
Dub n.Moravou - Šternberk
Dorost U-19: Krajská soutěž, sk. B, Ne 12.04. 13:15
Kojetín - Dub n.Moravou
Žáci U-15: Krajský přebor, So 04.04. 09:30
Dub n.Moravou - Konice
Žáci U-13: Krajský přebor, So 04.04. 11:15
Dub n.Moravou - Konice
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 14 11 1 1 1 54:11 36
2. 14 11 0 0 3 57:29 33
3. 14 11 0 0 3 41:20 33
4. 14 9 1 1 3 41:33 30
5. 14 8 0 0 6 36:27 24
6. 14 7 1 0 6 38:27 23
7. 14 6 0 0 8 38:29 18
8. 14 5 0 3 6 37:38 18
9. 14 4 1 1 8 22:33 15
10. 14 4 1 1 8 33:55 15
11. 14 4 0 2 8 20:46 14
12. 14 3 2 0 9 21:40 13
13. 14 3 2 0 9 25:53 13
14. 14 3 0 0 11 20:42 9