Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 1109
  • Návštěvy: 142/1
  • Fans: 4
  • web >
  • Tábor  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
16112
Týden:
142
Dnes:
37
On-line:
1

Divize - skupina A

ID: 12846  |  Sezona: 2018/19  |  muži  |  Návštěvy: 142/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15  > 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

15.kolo

So 17.11. 10:15 Přeštice - Admira Praha 0:1 np (0:0)
So 17.11. 10:15 Aritma Praha - Klatovy 2:0 (0:0)
So 17.11. 13:30 Tachov - Táborsko B 5:4 np (4:4)
So 17.11. 13:30 Čížová - Dobříš 3:2 (3:0)
So 17.11. 13:30 Mar. Lázně - Soběslav 4:3 (2:1)
So 17.11. 13:30 SK Rakovník - ČLU Beroun 1:2 np (1:1)
So 17.11. 13:30 Doubravka - J. Hradec 3:2 (2:1)
So 17.11. 13:30 Sedlčany - Hořovicko 5:0 (2:0)

5:4 n.p. (4:4)

So 17.11. 2018 13:30 - Tachov - 150 diváků
Rozhodčí: Nejedlo - Švagr, Hocek

Góly (Asistence)

   45´  X. X
   47´  L. Čížek
   66´  X. X
   79´  D. Kůžel

Góly (Asistence)

   16´  D. Klusák
   50´  F. Radosta
   59´  D. Klusák
   63´  L. Tušl   (vlastní)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O 41 83
Z
Z
Z 80
Z 86
Z
Z
Z 79
Z 42
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
Z 71
Z
Z
Z 46
Z
Z
Z
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 79
Z 83
Z 86
O
Z
Z
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z
Z
Z
Trenér:   Jan Matas   Trenér:   Kamil Tobiáš  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, Ne 08.03. 14:30
Táborsko - Benešov
B-Tým: Jihočeský přebor, So 14.03. 00:00
Rudolfov - Táborsko
Dorost U-19: Česká liga A - U19, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 08.03. 00:00
Benešov - Táborsko
Dorost U-19 B: ČD skupina A, So 07.03. 10:15
Petřín Plzeň - Táborsko
Dorost U-15: ČD skupina A, So 07.03. 12:30
Petřín Plzeň - Táborsko
: okresní přebor, So 11.04. 00:00
Táborsko - Veselí
Žáci U-15: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-14: Divize skupina A, So 21.03. 00:00
Táborsko - Motorlet Praha
Žáci U-13: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-12: ČL skupina A, So 21.03. 00:00
Písek - Táborsko
Žáci U-13 B: okresní přebor, So 04.04. 00:00
Sudoměřice - Táborsko
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 11 2 1 1 40:12 38
2. 15 11 1 1 2 35:12 36
3. 15 8 2 1 4 21:15 29
4. 15 8 0 4 3 23:16 28
5. 15 8 1 2 4 26:20 28
6. 15 8 1 0 6 24:25 26
7. 15 8 0 0 7 37:26 24
8. 15 5 4 1 5 21:21 24
9. 15 7 0 1 7 30:26 22
10. 15 5 2 0 8 22:25 19
11. 15 5 1 2 7 21:27 19
12. 15 4 1 2 8 21:22 16
13. 15 4 1 2 8 21:29 16
14. 15 4 0 2 9 16:30 14
15. 15 2 4 0 9 19:35 14
16. 15 2 0 1 12 11:47 7