Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9948
  • Návštěvy: 38/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    33687
    Týden:
    38
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    1.kolo

    24.07. 17:00 Ústí - Frýdek-Místek 1:2 (1:1)
    So 25.07. 10:15 Holice - Chrudim 0:1 (0:0)
    So 25.07. 10:15 Admira Praha - Vlašim 0:3 (0:1)
    So 25.07. 15:00 Meteor - Tachov 1:2 np (1:1)
    So 25.07. 17:00 Olympia HK - Benešov 1:0 (1:0)
    So 25.07. 17:00 Hořovice - Sokolov 0:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Litoměřice - Varnsdorf 0:5 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Český Krumlov - Písek 3:2 np (2:2)
    So 25.07. 17:00 Vilémov - Mostecký FK 2:4 (2:2)
    So 25.07. 17:00 Neratovice - Brozany 2:1 (1:0)
    So 25.07. 17:00 Karlovy Vary - Domažlice 3:1 (3:0)
    So 25.07. 17:00 Pelhřimov - Znojmo 1:4 (1:1)
    So 25.07. 17:00 Nová Ves - Velké Meziříčí 0:6 (0:4)
    So 25.07. 17:00 Hodonín - Prostějov 0:4 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Vysoké Mýto - Union 2013 0:3 (0:3)
    So 25.07. 17:00 Velké Karlovice - Brumov 2:1 (2:0)
    So 25.07. 17:00 Přerov - Vyškov 0:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Semily - Dobrovice 0:3 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Český Brod - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Chomutov - Štěchovice 0:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Loko Petrovice - Vítkovice 0:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Nový Bor - Pardubice 0:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Slavičín - Otrokovice 4:0 (2:0)
    So 25.07. 17:00 Hranice - Karviná 1:5 (1:3)
    So 25.07. 17:00 Tasovice - Břeclav 2:1 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Nový Jičín - Třinec 0:5 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Rosice - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
    So 25.07. 17:00 Zápy - Kolín 2:3 np (2:2)
    So 25.07. 17:00 Líšeň - Kroměříž 1:2 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Živanice - Převýšov 2:4 (1:1)
    So 25.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 4:3 (4:2)
    So 25.07. 17:00 Dvůr Králové - Táborsko 0:3 (0:1)
    So 25.07. 17:00 Dolní Benešov - Rýmařov 1:2 (1:0)
    So 25.07. 17:00 Doubravka - Č. Budějovice 0:5 (0:5)
    So 25.07. 17:00 SK Kladno - Králův Dvůr 0:4 (0:2)
    So 25.07. 17:00 Jablonec n.J. - Čáslav 2:3 np (2:2)
    Ne 26.07. 17:00 Krnov - Hlučín 2:4 (1:3)
    Ne 26.07. 17:00 Šumperk - Opava 0:3 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 ABC Braník - Vyšehrad 1:8 (0:6)
    Ne 26.07. 17:00 Stará Říše - Třebíč 4:0 (2:0)
    Ne 26.07. 17:00 Brandýs - Vltavín 0:2 (0:0)
    Ne 26.07. 17:00 Trutnov - H. Králové 0:4 (0:1)
    Čt 30.07. 17:00 Klatovy - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

    0:4 (0:2)

    So 25.07. 2015 17:00 - Kladno

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

       16´  K. Soldát
       18´  A. Hájek
       60´  M. Procházka
       73´  D. Tarczal
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    Z
    Z
    Z
    Z 80
    U 72
    U
    U 76
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 72
    Z 76
    Z 80
    Z
    Z
    Z
    B
    Trenér:   František Barát  
    Správce soutěže: X X
    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 2 0 0 19:4 22
    2. 11 5 0 1 2 15:12 19
    3. 8 4 2 1 1 13:4 17
    4. 8 3 3 2 0 18:10 17
    5. 8 4 0 2 2 15:6 14
    6. 7 4 1 0 2 16:11 14
    7. 8 3 2 1 2 17:17 14
    8. 9 3 2 0 3 7:13 14
    9. 8 3 0 2 3 9:7 11
    10. 8 2 1 2 3 15:14 10
    11. 8 3 0 1 4 14:21 10
    12. 8 2 1 0 5 13:14 8
    13. 9 1 1 2 4 10:16 8
    14. 8 2 1 0 5 11:21 8
    15. 9 1 0 1 6 13:25 5
    16. 7 1 0 1 5 5:15 4

    Nejčtenější ze sportu