Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 9948
  • Návštěvy: 52/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    33679
    Týden:
    52
    Dnes:
    11
    On-line:
    1
    < 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    Předkolo

    So 18.07. 10:15 Holice - Letohrad 2:0 (1:0)
    So 18.07. 10:30 Tatran Rakovník - Meteor 0:2 (0:2)
    So 18.07. 17:00 Vilémov - Lovosice 3:2 np (2:2)
    So 18.07. 17:00 Dvůr Králové - Kutná Hora 3:0 (2:0)
    So 18.07. 17:00 Petřkovice - Dolní Benešov 1:2 (1:0)
    So 18.07. 17:00 Blansko - Líšeň 0:3 (0:2)
    So 18.07. 17:00 Živanice - Benátky 4:1 (2:1)
    So 18.07. 17:00 Havířov - Loko Petrovice 1:2 (0:2)
    So 18.07. 17:00 Lomnice - Doubravka 1:5 (0:2)
    So 18.07. 17:00 SK Kladno - Aritma Praha 3:1 (1:0)
    So 18.07. 17:00 Kratonohy - Jablonec n.J. 1:2 np (1:1)
    So 18.07. 17:00 Mšeno - Nový Bor 1:5 (0:1)
    So 18.07. 18:00 Chomutov - Souš 2:1 (1:1)
    Ne 19.07. 10:30 Ústí - Val. Meziříčí 2:1 (2:1)
    Ne 19.07. 16:00 Milevsko - Klatovy 0:3 (0:2)
    Ne 19.07. 16:30 Uherský Brod - Hodonín 1:2 (1:0)
    Ne 19.07. 17:00 Olympia HK - Turnov 2:0 (1:0)
    Ne 19.07. 17:00 Semily - Ústí n.O. 5:2 (1:2)
    Ne 19.07. 17:00 Jaroměř - Trutnov 0:6 (0:5)
    Ne 19.07. 17:00 Vysoké Mýto - Úvaly 3:1 (2:0)
    Ne 19.07. 17:00 Hradiště - Český Krumlov 1:8 (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 Brandýs - Nové Strašecí 3:0 (2:0)
    Ne 19.07. 17:00 Sedlčany - Český Brod 1:2 (1:2)
    Ne 19.07. 17:00 Petřín Plzeň - Karlovy Vary 2:4 (1:2)
    Ne 19.07. 17:00 Vsetín - Velké Karlovice 1:2 np (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 ABC Braník - Libiš 3:2 (2:1)
    Ne 19.07. 17:00 Louny - Neratovice 1:2 np (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 0:1 (0:0)
    Ne 19.07. 17:00 Štětí - Litoměřice 1:2 np (1:1)
    Ne 19.07. 17:00 Litvínov - Admira Praha 0:1 (0:1)
    Ne 19.07. 17:00 Nedachlebice - Přerov 0:4 (0:2)
    Ne 19.07. 17:00 Chotíkov - Hořovice 2:3 np (2:2)
    Ne 19.07. 17:00 Nová Ves - Bystřice n. P. 4:3 (4:2)

    3:1 (1:0)

    So 18.07. 2015 17:00 - Kladno

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Správce soutěže: X X
    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 2 0 0 19:4 22
    2. 11 5 0 1 2 15:12 19
    3. 8 4 2 1 1 13:4 17
    4. 8 3 3 2 0 18:10 17
    5. 8 4 0 2 2 15:6 14
    6. 7 4 1 0 2 16:11 14
    7. 8 3 2 1 2 17:17 14
    8. 9 3 2 0 3 7:13 14
    9. 8 3 0 2 3 9:7 11
    10. 8 2 1 2 3 15:14 10
    11. 8 3 0 1 4 14:21 10
    12. 8 2 1 0 5 13:14 8
    13. 9 1 1 2 4 10:16 8
    14. 8 2 1 0 5 11:21 8
    15. 9 1 0 1 6 13:25 5
    16. 7 1 0 1 5 5:15 4

    Nejčtenější ze sportu