Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3885
  • Návštěvy: 528/1
  • Fans: 1
  • web >
  • Opava  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14067
Týden:
528
Dnes:
58
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 9948  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 222/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

2.kolo

St 26.08. 17:00 Vyškov - Kroměříž 1:2 np (1:1)
St 26.08. 17:00 Tasovice - Znojmo 1:3 (0:1)
St 26.08. 17:30 Stará Říše - Jihlava 2:3 (1:1)
Čt 27.08. 16:30 Prostějov - Třinec 1:0 np (0:0)
Čt 27.08. 17:00 Rýmařov - Baník Ostrava 4:3 (1:2)
Čt 27.08. 17:30 Český Krumlov - Č. Budějovice 0:4 (0:3)
28.08. 17:00 Vltavín - 1.FK Příbram 1:9 (0:4)
28.08. 17:00 Velké Meziříčí - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)
28.08. 17:00 Neratovice - Dukla Praha 0:4 (0:3)
28.08. 17:30 Union 2013 - Slavia Praha 0:7 (0:3)
So 29.08. 10:15 Chrudim - H. Králové 0:5 (0:1)
So 29.08. 10:30 Tachov - Sokolov 3:2 np (2:2)
So 29.08. 17:00 Dobrovice - Varnsdorf 1:2 (0:1)
So 29.08. 17:00 Mohelnice - Frýdek-Místek 1:2 (0:0)
So 29.08. 17:00 Hlučín - Opava 0:1 (0:1)
So 29.08. 17:00 Velké Karlovice - Zlín 1:6 (0:1)
So 29.08. 17:00 Vítkovice - Karviná 2:3 np (2:2)
So 29.08. 17:00 Klatovy - Mostecký FK 1:0 (0:0)
So 29.08. 17:00 Králův Dvůr - Vlašim 2:1 np (1:1)
So 29.08. 17:00 Karlovy Vary - Táborsko 2:6 (1:3)
So 29.08. 17:00 Slavičín - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
So 29.08. 17:00 Olympia HK - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
Ne 30.08. 10:15 Převýšov - Pardubice 0:5 (0:4)
Ne 30.08. 17:00 Štěchovice - Teplice 1:4 (0:3)
Ne 30.08. 17:00 Čáslav - Vyšehrad 0:3 (0:2)
Ne 30.08. 17:00 Kolín - Ústí n/L 2:4 (0:1)
St 02.09. 17:00 Rosice - Sigma Olomouc 0:5 (0:2)

4:3 (1:2)

Čt 27.08. 2015 17:00 - 1740 diváků
Rozhodčí: Dresler - Kordula, Pelikán

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   10´  F. Narh
   29´  D. Holzer
   77´  J. Šašinka
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 53
O
O
Z 52
Z 91
Z 58
Z
Z 73
Z
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 52
U 58
Z 73
Trenér:   Radomír Korytář  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: Moravskoslezská liga, Ne 07.03. 17:00
Hlučín - Znojmo
Dorost U-19: MSL - U19, Ne 07.03. 10:00
Hlučín - Opava
Dorost U-17: MSL - U17, Ne 07.03. 12:15
Hlučín - Opava
Žáci U-15: MSD žáci U-15sk. E, Ne 14.03. 10:00
Hlučín - Vsetín
Žáci U-14: MSD žáci U-14 sk. E, Ne 14.03. 12:00
Hlučín - Vsetín
Žáci U-13: MSL skupina sever, So 13.03. 10:00
Třinec - Hlučín
Žáci U-12: MSL skupina sever, So 13.03. 10:00
Třinec - Hlučín
Ml. žáci B: Krajská soutěž, skupina A, So 20.03. 10:45
Krásné Loučky - Hlučín
Starší žáci B: Krajská soutěž, skupina A, So 20.03. 09:00
Krásné Loučky - Hlučín
Dorost U-19 B: Krajská soutěž, skupina A, Ne 07.03. 10:15
Hlučín - Václavovice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 11 6 5 0 23:6 23
2. 11 7 1 3 18:15 22
3. 10 6 3 1 21:11 21
4. 11 5 5 1 16:13 20
5. 11 6 1 4 39:17 19
6. 11 6 1 4 24:19 19
7. 11 5 3 3 14:11 18
8. 11 6 0 5 23:23 18
9. 11 4 4 3 17:16 16
10. 11 4 3 4 14:13 15
11. 11 3 6 2 15:17 15
12. 11 4 1 6 16:23 13
13. 11 3 3 5 17:25 12
14. 10 2 4 4 14:16 10
15. 11 2 4 5 14:19 10
16. 11 3 1 7 16:24 10
17. 11 2 1 8 11:25 7
18. 11 1 0 10 11:30 3

Nejčtenější ze sportu