Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 408/1
  • Fans: 21
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14831
Týden:
408
Dnes:
12
On-line:
1

Pohár FAČR - MOL cup

ID: 9948  |  Sezona: 2015/16  |  muži  |  Návštěvy: 110/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

1.kolo

24.07. 17:00 Ústí - Frýdek-Místek 1:2 (1:1)
So 25.07. 10:15 Holice - Chrudim 0:1 (0:0)
So 25.07. 10:15 Admira Praha - Vlašim 0:3 (0:1)
So 25.07. 15:00 Meteor - Tachov 1:2 np (1:1)
So 25.07. 17:00 Olympia HK - Benešov 1:0 (1:0)
So 25.07. 17:00 Hořovice - Sokolov 0:1 (0:1)
So 25.07. 17:00 Litoměřice - Varnsdorf 0:5 (0:3)
So 25.07. 17:00 Český Krumlov - Písek 3:2 np (2:2)
So 25.07. 17:00 Vilémov - Mostecký FK 2:4 (2:2)
So 25.07. 17:00 Neratovice - Brozany 2:1 (1:0)
So 25.07. 17:00 Karlovy Vary - Domažlice 3:1 (3:0)
So 25.07. 17:00 Pelhřimov - Znojmo 1:4 (1:1)
So 25.07. 17:00 Nová Ves - Velké Meziříčí 0:6 (0:4)
So 25.07. 17:00 Hodonín - Prostějov 0:4 (0:2)
So 25.07. 17:00 Vysoké Mýto - Union 2013 0:3 (0:3)
So 25.07. 17:00 Velké Karlovice - Brumov 2:1 (2:0)
So 25.07. 17:00 Přerov - Vyškov 0:2 (0:2)
So 25.07. 17:00 Semily - Dobrovice 0:3 (0:1)
So 25.07. 17:00 Český Brod - Ústí n/L 0:1 (0:0)
So 25.07. 17:00 Chomutov - Štěchovice 0:2 (0:2)
So 25.07. 17:00 Loko Petrovice - Vítkovice 0:1 (0:1)
So 25.07. 17:00 Nový Bor - Pardubice 0:1 (0:1)
So 25.07. 17:00 Slavičín - Otrokovice 4:0 (2:0)
So 25.07. 17:00 Hranice - Karviná 1:5 (1:3)
So 25.07. 17:00 Tasovice - Břeclav 2:1 (0:1)
So 25.07. 17:00 Nový Jičín - Třinec 0:5 (0:2)
So 25.07. 17:00 Rosice - HFK Olomouc 1:0 (0:0)
So 25.07. 17:00 Zápy - Kolín 2:3 np (2:2)
So 25.07. 17:00 Líšeň - Kroměříž 1:2 (0:2)
So 25.07. 17:00 Živanice - Převýšov 2:4 (1:1)
So 25.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 4:3 (4:2)
So 25.07. 17:00 Dvůr Králové - Táborsko 0:3 (0:1)
So 25.07. 17:00 Dolní Benešov - Rýmařov 1:2 (1:0)
So 25.07. 17:00 Doubravka - Č. Budějovice 0:5 (0:5)
So 25.07. 17:00 SK Kladno - Králův Dvůr 0:4 (0:2)
So 25.07. 17:00 Jablonec n.J. - Čáslav 2:3 np (2:2)
Ne 26.07. 17:00 Krnov - Hlučín 2:4 (1:3)
Ne 26.07. 17:00 Šumperk - Opava 0:3 (0:0)
Ne 26.07. 17:00 ABC Braník - Vyšehrad 1:8 (0:6)
Ne 26.07. 17:00 Stará Říše - Třebíč 4:0 (2:0)
Ne 26.07. 17:00 Brandýs - Vltavín 0:2 (0:0)
Ne 26.07. 17:00 Trutnov - H. Králové 0:4 (0:1)
Čt 30.07. 17:00 Klatovy - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)

3:1 (3:0)

So 25.07. 2015 17:00 - Dvory

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   60´  L. Roubal
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 46
Z
Z 74
Z
U
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
O 46
O 74
O
O
B
Můj klub  |   Nechci být fanoušek klubu  |   Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 13.02. 10:15
Sokolov - Králův Dvůr
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Sokolov - Karlovy Vary
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 13:00
Sokolov - Karlovy Vary
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 13:30
Tempo - Sokolov
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Roudnice - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 31.01. 12:15
Most-Souš - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, So 30.01. 10:00
Most-Souš - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 13:30
Tempo - Sokolov
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Roudnice - Sokolov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 32:6 21
2. 7 6 0 0 1 24:9 18
3. 8 5 1 0 2 15:17 17
4. 8 5 0 0 3 17:10 15
5. 7 5 0 0 2 13:8 15
6. 8 3 0 3 2 13:11 12
7. 8 4 0 0 4 13:14 12
8. 6 3 1 0 2 11:8 11
9. 6 3 1 0 2 8:8 11
10. 7 3 0 1 3 18:14 10
11. 8 2 1 1 4 9:15 9
12. 7 3 0 0 4 7:15 9
13. 8 2 1 0 5 14:13 8
14. 8 2 0 0 6 9:18 6
15. 8 1 0 0 7 7:22 3
16. 6 0 0 0 6 1:23 0

Nejčtenější ze sportu