Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 8526
  • Návštěvy: 47/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32744
    Týden:
    47
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
     <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

    1.kolo

    So 26.07. 10:15 Neratovice - Vltavín 2:0 (0:0)
    So 26.07. 10:15 Vyšehrad - Táborsko 1:4 (0:1)
    So 26.07. 10:15 Aritma Praha - Admira Praha 1:2 (0:0)
    So 26.07. 10:15 SK Kladno - Písek 3:4 (2:2)
    So 26.07. 10:15 Havířov - Třinec 1:2 (1:0)
    So 26.07. 10:30 Karlovy Vary - Sokolov 0:7 (0:3)
    So 26.07. 17:00 Jablonec n.J. - Zápy 1:0 (1:0)
    So 26.07. 17:00 Ústí n.O. - Chrudim 0:2 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Rýmařov - Zábřeh 1:2 np (1:1)
    So 26.07. 17:00 Pelhřimov - Třebíč 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Břeclav - Velké Meziříčí 2:3 (1:3)
    So 26.07. 17:00 Hranice - Orlová 2:1 np (1:1)
    So 26.07. 17:00 Velké Karlovice - Kroměříž 0:1 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Olympia HK - Dvůr Králové 2:1 (1:0)
    So 26.07. 17:00 Líšeň - Znojmo 1:3 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Brumov - Frýdek-Místek 0:3 (0:2)
    So 26.07. 17:00 Tasovice - Zlín 1:3 (0:2)
    So 26.07. 17:00 Kozlovice - Karviná 0:2 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Nový Jičín - Opava 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Vyškov - Prostějov 1:2 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Loko Petrovice - Hlučín 0:1 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Slavičín - Sigma Olomouc 0:6 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Rosice 1:3 (1:1)
    So 26.07. 17:00 Dolní Benešov - Uničov 1:2 np (1:1)
    So 26.07. 17:00 Blansko - HFK Olomouc 1:0 np (0:0)
    So 26.07. 17:00 Brozany - Benešov 2:1 (1:1)
    So 26.07. 17:00 Hvězda Cheb - Bohemians 0:3 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Hořovice - Tachov 0:1 (0:0)
    So 26.07. 17:00 Krupka - Chomutov 2:3 np (2:2)
    So 26.07. 17:00 Sušice - Domažlice 1:5 (1:3)
    So 26.07. 17:00 Turnov - Pardubice 1:2 (1:1)
    So 26.07. 17:00 Jíloviště - Meteor 2:1 np (1:1)
    So 26.07. 17:00 Klatovy - Mostecký FK 1:0 np (0:0)
    So 26.07. 17:00 Litoměřice - Ústí n/L 1:4 (0:1)
    So 26.07. 17:00 Dobrovice - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
    So 26.07. 17:00 Doubravka - Vlašim 0:9 (0:5)
    So 26.07. 17:00 Kutná Hora - Viktoria Žižkov 0:7 (0:2)
    So 26.07. 17:00 Vysoké Mýto - Letohrad 2:0 (2:0)
    So 26.07. 17:00 Česká Třebová - Živanice 0:4 (0:2)
    So 26.07. 17:00 Český Brod - Převýšov 0:7 (0:4)
    Ne 27.07. 15:00 Dražice - Štěchovice 1:5 (0:2)
    Ne 27.07. 17:00 Chrastava - Varnsdorf 0:8 (0:4)
    Ne 27.07. 17:00 Trutnov - Kolín 0:3 (0:1)
    Út 29.07. 18:00 Union 2013 - Čáslav 2:1 (0:1)

    1:2 (0:0)

    So 26.07. 2014 10:15 - Aritma - tráva

    Góly (Asistence)

    Góly (Asistence)

       72´  V. Prošek   (J. Kurek)
       75´  T. Majer   (J. Mošna)
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    P Sestava ŽK ČK S ZN
    B
    O
    O
    O
    O
    Z 66
    Z 70
    Z
    Z
    Z
    U
    U
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
    Z 66
    Z 70
    Trenér:   Jiří Tesař  
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Nejčtenější ze sportu