Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 3204
  • Návštěvy: 91/1
  • Fans: 7
  • web >
  • Olomouc  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
17666
Týden:
91
Dnes:
16
On-line:
1

3:1 (1:0)

So 10.10. 2020 15:00

Corgoň liga

ID: 7411  |  Sezona: 2013/14  |  muži  |  Návštěvy: 67/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17  > 
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

23.kolo

So 22.03. 13:30 Košice - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)
So 22.03. 15:00 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 2:1 (1:0)
So 22.03. 15:00 Ružomberok - Žilina 3:2 (2:1)
So 22.03. 17:00 Myjava - Banská Bystrica 2:1 (1:0)
So 22.03. 17:30 Trenčín - Nitra 1:1 (1:0)
Po 24.03. 18:30 Senica - Trnava 0:1 (0:1)

0:0 (0:0)

So 22.03. 2014 13:30 - 2180 diváků

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O 79
O
O
O
Z 58
Z
Z 87
U
U
U
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O 82
Z 90
Z 61
Z 79
Z
Z
U 81
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 58
O 87
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 61
Z 81
O 90
Trenér:   Jaroslav Galko   Trenér:   Bronislav Mráz  
Správce karty klubu: X X

Zápasy

Dorost U-19: MSD skupina E, St 12.05. 15:30
Prostějov - HFK Olomouc
Dorost U-17: MSD skupina E, St 12.05. 15:30
Prostějov - HFK Olomouc
Žáci U-15: MS divize U-15 sk. D, Ne 09.05. 13:30
HFK Olomouc - Líšeň
Žáci U-13: MSL skupina sever, St 12.05. 16:00
HFK Olomouc - Karviná
Žáci U-12: MSL skupina sever, St 12.05. 16:00
HFK Olomouc - Karviná
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 30 21 5 4 60:23 68
2. 30 18 9 3 64:25 63
3. 30 17 2 11 67:39 53
4. 30 16 5 9 49:37 53
5. 30 13 9 8 38:27 48
6. 30 13 6 11 45:43 45
7. 30 11 9 10 35:36 42
8. 30 11 8 11 43:39 41
9. 30 11 7 12 42:47 40
10. 30 11 6 13 49:48 39
11. 30 9 11 10 39:42 38
12. 30 9 8 13 36:41 35
13. 30 7 9 14 31:52 30
14. 30 5 12 13 27:43 27
15. 30 6 5 19 28:54 23
16. 30 4 5 21 27:84 17

Nejčtenější ze sportu