Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1834
  • Návštěvy: 615/1
  • Fans: 17
  • web >
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Návštěvy klubové karty

Celkem:
27564
Týden:
615
Dnes:
37
On-line:
1

Pohár české pošty

ID: 7157  |  Sezona: 2013/14  |  muži  |  Návštěvy: 132/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

3.kolo

St 18.09. 16:30 HFK Olomouc - Slavia Praha 1:2 (0:1)
Út 24.09. 18:00 Zlín - Sparta Praha 0:1 (0:1)
St 25.09. 16:30 Převýšov - Znojmo 1:4 (0:1)
St 25.09. 16:30 Třinec - Dukla Praha 1:2 np (0:0)
St 25.09. 16:30 Pardubice - 1.FC Slovácko 1:2 (1:0)
St 25.09. 16:30 Hlučín - Ml. Boleslav 1:5 (0:3)
St 25.09. 16:30 Ústí n/L - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
St 25.09. 16:30 H. Králové - Jablonec 0:1 (0:1)
St 25.09. 16:30 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 3:2 np (2:1)
St 25.09. 16:30 Roudnice - Zbrojovka Brno 0:4 (0:1)
St 25.09. 16:30 Vlašim - Varnsdorf 2:3 np (0:1)
St 25.09. 16:30 Chrudim - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)
St 25.09. 16:30 Domažlice - Karviná 3:1 (1:0)
St 02.10. 16:00 Karlovy Vary - Jihlava 0:1 (0:1)
St 02.10. 17:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 0:1 np (0:0)
So 12.10. 15:00 SK Kladno - Viktoria Plzeň 1:3 (1:2)

0:4 (0:1)

St 25.09. 2013 16:30 - 500 diváků
Rozhodčí: Houdek - Hrabovský, Zeman

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   13´  J. Skalák
   46´  P. Buchta
   83´  K. Kroupa   (penalta)
   87´  A. Hyčka   (R. Fischer)
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 46
Z 74 79
Z
Z 43
U 4 70
U 61
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
O
Z 46
Z
Z
Z 46
U
U 72
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 43 58
U 46
Z 70
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
Z 46
Z 46
Z 72
Trenér:   Pavel Janeček   Trenér:   Václav Kotal  
Karta klubu nemá správce [ více ]

Zápasy

A-Tým: 1.liga, So 30.01. 14:00
Teplice - Karviná
B-Tým: ČFL - skupina B, So 30.01. 10:15
Ml. Boleslav - Teplice
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
FŠ Litvínov - Teplice
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
FŠ Litvínov - Teplice
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 11:00
Junior Děčín - Teplice
Dorost U-17 B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Junior Děčín - Teplice
Žáci U-15: Česká liga, So 27.02. 10:00
H. Králové - Teplice
Ženy: 2.liga žen, So 06.02. 13:00
Teplice - ABC Braník
Žáci U-14: Česká liga, So 27.02. 12:00
H. Králové - Teplice
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Junior Chomutov - Teplice
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Junior Chomutov - Teplice
#  Tým Z V R P Skóre B
1. 15 13 2 0 42:6 41
2. 16 11 2 3 33:16 35
3. 16 11 2 3 33:18 35
4. 16 9 3 4 30:17 30
5. 15 7 4 4 24:16 25
6. 16 6 7 3 25:19 25
7. 16 7 3 6 30:21 24
8. 16 6 6 4 23:23 24
9. 15 6 5 4 20:13 23
10. 16 6 4 6 15:19 22
11. 16 5 5 6 15:23 20
12. 15 5 3 7 16:18 18
13. 16 5 1 10 16:35 16
14. 15 4 3 8 18:22 15
15. 16 2 4 10 17:30 10
16. 16 2 4 10 13:31 10
17. 16 2 4 10 12:32 10
18. 15 1 4 10 11:34 7

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.