Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 569/1
  • Fans: 20
  • web >
  • Sokolov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

A-Tým

Návštěvy klubové karty

Celkem:
14913
Týden:
569
Dnes:
94
On-line:
1

Pohár české pošty

ID: 7157  |  Sezona: 2013/14  |  muži  |  Návštěvy: 137/0
 <  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11  > 

1.kolo

19.07. 00:00 Strakonice - Č. Budějovice 0:3
19.07. 17:00 Kutná Hora - Chrudim 0:2 (0:1)
19.07. 17:00 Dolní Benešov - Opava 0:4 (0:4)
19.07. 17:30 Šumperk - Uničov 0:5 (0:3)
So 20.07. 10:00 Hodonín - Břeclav 1:5 (0:3)
So 20.07. 10:15 Petřín Plzeň - Rokycany 0:3 (0:2)
So 20.07. 10:15 Hořovice - Bohemians 1:0 np (0:0)
So 20.07. 10:30 Mohelnice - Zlín 0:5 (0:3)
So 20.07. 13:00 Štětí - Chomutov 1:4 (1:2)
So 20.07. 17:00 Jablonec n.J. - Letohrad 2:1 (2:1)
So 20.07. 17:00 Litoměřice - Ústí n/L 2:6 (0:3)
So 20.07. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 2:3 (1:0)
So 20.07. 17:00 Nový Bor - Varnsdorf 0:3 (0:1)
So 20.07. 17:00 Lovosice - Admira Praha 2:4 (2:2)
So 20.07. 17:00 Vřesina - Karviná 1:8 (0:3)
So 20.07. 17:00 Pelhřimov - Rosice 1:3 (0:0)
So 20.07. 17:00 Bystrc - Otrokovice 3:2 (2:0)
So 20.07. 17:00 Hranice - HFK Olomouc 1:2 np (1:1)
So 20.07. 17:00 Stará Říše - Třebíč 1:2 (1:1)
So 20.07. 17:00 Nový Jičín - Třinec 1:6 (0:3)
So 20.07. 17:00 Dvůr Králové - Živanice 2:1 np (1:1)
So 20.07. 17:00 Milevsko - Táborsko 0:3 (0:0)
So 20.07. 17:00 Hvězda Cheb - Sokolov 1:2 (0:1)
So 20.07. 17:00 Benešov - Vlašim 0:2 (0:1)
So 20.07. 17:00 Český Brod - Vltavín 2:3 np (2:2)
So 20.07. 17:00 Vyšehrad - Kunice 4:3 (1:1)
So 20.07. 17:00 SK Kladno - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
So 20.07. 17:00 Úvaly - Zápy 1:0 np (0:0)
So 20.07. 17:00 Kolín - Meteor 3:0 (2:0)
So 20.07. 17:00 Roudnice - Mostecký FK 2:1 (1:0)
So 20.07. 17:00 Tempo - Štěchovice 2:3 np (2:2)
So 20.07. 17:00 Náchod - Pardubice 0:1 (0:0)
So 20.07. 17:00 Přerov - Kroměříž 0:3 (0:1)
So 20.07. 17:00 Zábřeh - Mikulovice 1:3 (0:0)
So 20.07. 17:00 Líšeň - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
So 20.07. 17:00 Hlučín - Orlová 3:0 (1:0)
So 20.07. 17:00 Dražice - Písek 0:2 (0:2)
So 20.07. 17:30 Doubravka - Domažlice 2:6 (2:3)
Ne 21.07. 17:00 Tasovice - Prostějov 1:4 (0:1)
Ne 21.07. 17:00 Nová Paka - H. Králové 1:3 (0:2)
Ne 21.07. 17:00 Trutnov - Převýšov 1:2 (0:2)
Ne 21.07. 17:00 Hor. Měcholupy - Viktoria Žižkov 2:7 (1:3)
Ne 21.07. 17:00 Štítná n.Vláří - Brumov 0:1 (0:1)
Ne 21.07. 17:00 Svitavy - Čáslav 2:1 np (1:0)

2:6 (2:3)

So 20.07. 2013 17:30

Góly (Asistence)

Góly (Asistence)

   21´  P. Došlý
   24´  M. Knakal
   38´  P. Došlý
   61´  P. Mužík
   65´  P. Došlý
P Sestava ŽK ČK S ZN
P Sestava ŽK ČK S ZN
B
O
O
O
Z
Z
Z 70
Z 65
Z
U 75
U
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
P Náhradníci S1 ŽK ČK S2 ZN
U 65
U 70
U 75
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: ČFL - skupina A, So 13.02. 10:15
Sokolov - Králův Dvůr
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Sokolov - Karlovy Vary
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 13:00
Sokolov - Karlovy Vary
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 13:30
Tempo - Sokolov
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Roudnice - Sokolov
Dorost U-17: Česká liga A - U17, Ne 31.01. 12:15
Most-Souš - Sokolov
Dorost U-19: Česká liga A - U19, So 30.01. 10:00
Most-Souš - Sokolov
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 13:30
Tempo - Sokolov
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Roudnice - Sokolov
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 32:6 21
2. 7 6 0 0 1 24:9 18
3. 8 5 1 0 2 15:17 17
4. 8 5 0 0 3 17:10 15
5. 7 5 0 0 2 13:8 15
6. 8 3 0 3 2 13:11 12
7. 8 4 0 0 4 13:14 12
8. 6 3 1 0 2 11:8 11
9. 6 3 1 0 2 8:8 11
10. 7 3 0 1 3 18:14 10
11. 8 2 1 1 4 9:15 9
12. 7 3 0 0 4 7:15 9
13. 8 2 1 0 5 14:13 8
14. 8 2 0 0 6 9:18 6
15. 8 1 0 0 7 7:22 3
16. 6 0 0 0 6 1:23 0

Nejčtenější ze sportu